Argenta – hiszpańskie płytki, które idealnie wpisują w najnowsze trendy aranżacyjne

Jeżeli szukasz płytek, które prezentują neutralny kolor, niezawodną trwałość i nowoczesny design koniecznie sprawdź ofertę marki Argenta. To firma z 14-letnim doświadczeniem, która swoją glazurę dopasowuje do potrzeb współczesnego klienta. Przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w płytki tej marki.

Współczesny użytkownik terakoty prezentuje różne potrzeby i zróżnicowane gusta, dlatego firma Argenta tworzy produkty neutralne, które są ponadczasowe – idealnie wpasowując się w wymaganą estetykę i komfort zarówno klasycznych, jak i najnowszych aranżacji. Nic dziwnego, ponieważ nad designem produktów pracuje wykwalifikowany i młody zespół.

Co wyróżnia płytki firmy Argenta?

To przede wszystkim produkty dostępne w najmodniejszych formatach. W ofercie nie brak popularnej wielkości w kształcie kwadratu, czyli 60×60 cm, choć dostępne są także większe modele o powierzchni 90×90 cm. Do mozaiki układanej na podłodze z prostokątów warto szukać wielkości 60×120 cm oraz 20×60 i 30×60 cm, choć w asortymencie producenta znajduje się wiele innych rozmiarów. Z łatwością dopasujesz płytkę do powierzchni podłogi i wzoru, jaki kreujesz w swoim wnętrzu, wystarczy tylko sprawdzić ofertę.

Kolory zachwycają niezwykłą harmonią – to przeróżne odcienie szalenie modnych szarości, emanujące zarówno jasnym, mlecznym kolorem, jak i ciemnym grafitem. Sporo w kolekcji Argenty jest stonowanych odcieni, idealnie wpisujących się w paletę barw ziemi, która prezentuje kojące wersje kolorystyczne. To nie tylko cała gama brązów, ale także beże i rozmyte pastele.

Struktura hiszpańskiej glazury to najnowsze wzornictwo nie tylko w postaci designerskich faktur wykreowanych z różnie poprowadzonych linii, ale również doskonałe imitacje piasku, marmuru, betonu i wszelkich odmian kamienia. To produkty inspirowane naturą, zarówno widoczną w kolorach, jak i motywach, jakie prezentuje glazura. W kolekcji znajdziesz nie tylko intrygujące i praktyczne lastryko, ale także dekoracyjne płytki perfekcyjnie imitujące drewno.

Argenta – styl i jakość tworzona z wykorzystaniem nowych technologii

Płytki Argenta są niezwykle cenione na całym świecie. Powstają w pionierskiej fabryce ze sprawdzoną technologią produkcji. Stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozwalają na uzyskiwanie ciekawych efektów, nie tylko na podłodze, ale także na ścianie. Hiszpańskie płytki idealnie kryją powierzchnię, zabezpieczając je przed wodą. Charakteryzują się tym, że nie są nasiąkliwe i nie przepuszczają wilgoci. Wyróżnia je niezwykła wytrzymałość oraz pozwalają uzyskać krawędź płytki wykończonej na ostro, dzięki czemu uzyskasz złudzenie eleganckiej i jednolitej płaszczyzny.

Istotną rzeczą jest też wykończenie samej powierzchni płytek, która może być pokryta szkliwem, bądź polerowana. Tworzy to niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne i odpryski produkt. Hiszpanie znani są ze swojego starannego i precyzyjnego docięcia, dzięki czemu projektowanie eleganckiej powierzchni staje się bajecznie proste. Koniecznie zwróć uwagę na tę markę, zwłaszcza na piękne, hiszpańskie arabeski – to tradycyjna sztuka zdobienia glazury, która magnetyzuje swoim niepowtarzalnym urokiem.