Black Red White – co powinniśmy wiedzieć o tej firmie?

Black Red White jest największą polską meblarską grupą, producentem oraz dystrybutorem mebli czy też artykułów wyposażenia wnętrz z około 20 procentami udziału w polskim rynku jeśli chodzi o wartość sprzedaży. Już od ponad dokładnie trzech dekad swoim klientom proponują rozbudową ofertę produktów. Wyróżniają się różnorodnym wzornictwem, szerokim asortymentem oraz konkurencyjnymi cenami. Dzięki temu Black Red White w zasadzie od początku istnienia jest jedną ze znanych najbardziej oraz cenionych marek polskich.

Kapitałowa Grupa

Jeśli chodzi o skład Grupy Kapitałowej to jest to Black Red White oraz dodatkowo osiemnaście zależnych spółek. Jest to osiem spółek polskich oraz dziesięć zagranicznych podmiotów. Produkcyjna działalność na rzecz Black Red White jest prowadzona w dziewiętnastu produkcyjnych zakładach. Ta Grupa Kapitałowa posiada fabryki, które są wyposażone w parki maszynowe nowoczesne, swój własny transport, magazyny czy też logistykę. Powierzchnia łączna magazynowa to około 160 000 metrów kwadratowych.

Oferta

Doświadczenie wieloletnie oraz do tego rozwój nieustanny sprawiły, że tak naprawdę Black Red White posiada jeden z asortymentów najbogatszych meblowych jeśli chodzi o asortyment dostępny na rynku. Mowa tutaj o meblach pokojowych, meblach kuchennych, meblach tapicerowanych, meblach na wymiar, szafach, garderobach, stołach, krzesłach, materacach czy też asortymencie wyposażenia wnętrz.

Co więcej Black Red White także posiada ofertę kompleksową, która jest skierowana bezpośrednio do klientów business to business.

Sieć sprzedażowa

Oferta mebli, jak i także dodatków Black Red White znaleźć możemy w meblowych salonach na terenie całego naszego kraju. Salony są zlokalizowane w miastach największych, ale także w miejscowościach niewielkich. Marka sprzedaż produktów swoich prowadzi w ponad siedemdziesięciu firmowych salonach oraz wielu partnerskich punktach. W Łodzi, Wrocławiu, Zabrzu, Warszawie, Chorzowie, Będzinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Lublinie, Krakowie oraz Rzeszowie jest zlokalizowanych trzynaście największych sklepów tej marki.

Oferta Black Red White jest także obecna na prawie sześćdziesięciu rynkach zagranicznych. Produkty od producenta polskiego znaleźć można między innymi w takich państwach jak: Hiszpania, Stany Zjednoczone, Holandia, Czechy, Belgia, Słowenia, Słowacja, Rumunia, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Francja, Niemcy, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Kirgistan, Grecja, Wielka Brytania, Mongolia, Izrael, Japonia, Irlandia, Meksyk, Kanada, jak i także kraje skandynawskie.