Czym jest Westwing?

Westwing to tak naprawdę największy klub zakupowy internetowy w naszym kraju. Oferuje nam meble, jak i także akcesoria do domu. Od roku 2011 selekcjonują starannie oraz prezentują produkty bardzo znanych marek, sławy światowej designerów czy też producentów lokalnych. Użytkownicy mogą codziennie wybierać spośród tysiąca całkiem nowych przedmiotów, które zgromadzone są w kampaniach stylistycznych. Rejestracja oraz samo członkostwo w klubie są całkowicie bezpłatne.

Misja Westwing

Westwing to tak naprawdę nie tylko zakupy, ale także dawka codzienna inspiracji wnętrzarskich. Sztab kupców, jak i także stylistów Westwing odwiedza regularnie targi prestiżowe designu na całym świecie, aby klubowiczom oferować wszystko, co w dziedzinie aranżacji wnętrz jest najmodniejsze. Produkty zgromadzone są w kampaniach stylistycznych, które przedstawiają najnowsze trendy. Ich uzupełnieniem jest oczywiście bardzo popularny Magazyn Westwing. Jest on pełen pomysłów, jak uczynić dom jeszcze piękniejszym.

A jak to wszystko się zaczęło?

Westwing założony został w roku 2011. Założyła go Delia Lachance, które było wieloletnią dziennikarką „Elle Decoration” czy też „Elle”. Nie mogą znaleźć internetowego sklepu oferującego przepiękne produkty z branży w naprawdę dobrych cenach, Delia Lachance założyć postanowiła swój własny biznes. Oczywiście wszystkiego dokonała przy wsparciu zespołu doświadczonego. Tym samym jej pomysł stał się już rzeczywistością. Tak właśnie powstał Westwing, które jest miejscem, w którym w zasadzie każdego dnia znaleźć możemy setki naprawdę wyjątkowych mebli oraz akcesoriów do domu. Firma obecnie działa w jedenastu krajach.

Musimy przyznać, że nie mamy pojęcia jak przed pojawieniem się tego serwisu inspirowaliśmy się przy urządzaniu wnętrz. Obecnie dosłownie wszystko sprawdzamy właśnie w tym serwisie. Są tutaj pokazane takie innowacje, o których wcześniej nie mieliśmy zielonego pojęcia. Nawet nie wiedzieliśmy, że takie akcesoria oraz dodatki istnieją. Możemy także wyszukać sobie niestandardowe dodatki oraz połączenia, które mogą budzić niemałe kontrowersje. Jednak ogólnie rzecz biorąc architektura wnętrz jest niesamowicie ważna. Powinniśmy się nią bawić. Nie ma innej możliwości. Z architekturą wnętrz jest tak samo jak z modą. Sprawia nam wiele radości oraz także napotykamy się na wiele problemów. Jednak, aby tworzenie poszczególnych połączeń sprawiło nam radość, to musimy się potrafić tym wszystkim bawić. Naprawdę jest to możliwe. Z każdą kolejną realizacją będzie nam łatwiej.