Domy gwiazd: Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska nie chętnie mówi o sprawach prywatnych, a w mediach społecznościowych trudno znaleźć zdjęcia uwieczniające jej życie po pracy. Pandemia spowodowała jednak, że wokalistka nagięła swoje zasady. Chylińska zaangażowała się bowiem w internetowe czytanie bajek, a nagrywane filmiki publikowała na Instagramie. Dzięki temu mogliśmy podejrzeć, jak artystka mieszka. Jesteście ciekawi? Czytajcie dalej!

Jak mieszka Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska mieszka wraz z rodziną pod Warszawą w miejscowości Chyliczki. Wnętrze jej domu jest dość nietypowe. Jeśli mielibyśmy określić je jednym słowem, to byłby to przepych. Ogromna ilość bibelotów, dużo starych drewnianych mebli, tapety, ornamenty oraz wszechobecne obrazy przedstawiające między innymi Matkę Boską. Plotkowano nawet, że mąż artystki jest Romem, stąd wystrój pełen kontrastów. Chylińska jednak zaprzeczyła tym pogłoskom, tłumacząc, że jest to jej autorski pomysł.

Do czytania bajek artystka wybierała zazwyczaj pokój, który Internauci określili jako „pełen wszystkiego”. Główne miejsce zajmuje w nim pokaźna biblioteczka, w pomieszczeniu stoi także oprawiona w ramki koszulka Ekstraklasy, którą Chylińska otrzymała w prezencie na urodziny. Uwagę internautów zwróciła oryginalna ściana niemal w całości udekorowana zdjęcia oraz obrazkami, wśród których znajdują się wizerunki świętych.

Chylińska przyznaje, że w jej domu zazwyczaj panuje bałagan, jednak artystka wogóle się nim nie przejmuje.

U nas w domu jest totalny syf, ale kur*a telewizor, to jest taka stara szkoła: „ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony”, Marek o to dba. I była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze, i siedzą dziewczyny, Marek podchodzi i mówi: „A kto zrobił takie plamy palcem na telewizorze?”, a Krystyna mnie podpi***ala i mówi: „A bo mama nam pokazywała z którym piłkarzem się ożeni” – opowiadała w jednym z wywiadów.

Zdecydowanie mieszkanie Agnieszki Chylińskiej na tle mieszkań innych gwiazd to prawdziwa perełka. A fani artystki doceniają jej szczerość, naturalność oraz brak pozowanych zdjęć.