Domy gwiazd: Jak mieszka Anna Wendzikowska?

Anna Wendzikowska to dziennikarka od lat związana ze stacją TVN, dla której przeprowadza wywiady z ikonami światowego kina. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak wygląda mieszkanie gwiazdy. Jest ono naprawdę niezwykłe! Jesteście ciekawi czterech kątów dziennikarki? Czytajcie dalej!

Jak mieszka Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska mieszka w stylowym dwupoziomowym apartamencie w stolicy wraz ze swoimi dwiema córeczkami. Mieszkanie jest bardzo przestronne, a pomieszczenia wysokie, co sprawia, że całość przypomina loft. Jest stylowo i … kolorowo.

W salonie gwiazdy uwagę przyciąga ogromna turkusowa kanapa, przy której stoi biały stolik kawowy. Wnętrze jest niezwykle jasne dzięki ogromnym oknom, przez które do pomieszczenia wpada mnóstwo światła.Widok, jaki się z nich rozpościera, zapiera dech w piersiach. Ściany salonu zdobią obrazy, a na komodach stoją eleganckie wazony z kwiatami. W salonie wisi również biała huśtawka w stylu boho, w której dziennikarka często się relaksuje. W korytarzu dziennikarki dostrzec można stylowe czarne pianino.

Z salonu na piętro prowadzą eleganckie, czarne schody. To tutaj znajduje się sypialnia, łazienka oraz garderoba gwiazdy. Tę ostatnią Wendzikowska pokazała przy okazji ostatnio przeprowadzonych generalnych porządków. Trzeba przyznać, że wnętrze jest niezwykle stylowe. Stonowane, jasne kolory, pojemna szafa, duże łóżko ze stylowym wezgłowiem i dekoracyjną narzutą nadają wnętrzu przytulności. W sypialni znajduje się również łazienka, która oddzielona jest jedynie szklaną ścianą, za którą widać ogromną wannę i umywalkę. Całość jest niezwykle stylowa i nowoczesna.

Gwiazda, znana z zamiłowania do mody, posiada także garderobę. Na zdjęciach widać przestronne szafy, które wykończone zostały materiałem w kolorze pudrowego różu. Kolor ten dominuje również w pokoju córeczek dziennikarki.