Domy gwiazd: Jak mieszka Dagmara Kaźmierska z Królowych życia?

Dagmara Kaźmierska z reality show Królowe życia jest tak charyzmatyczną osobą, że trudno przejść obok niej obojętnie. Kłodzka bizneswoman znana jest z zamiłowania do luksusu, lubi żyć głośno i na bogato, nie skąpi pieniędzy na ekstrawaganckie wydatki. Jesteście ciekawi, jak wygląda jej mieszkanie? Czytajcie dalej!

Jak mieszka Dagmara Kaźmierska z Królowych życia?

Reality show Królowe życia emitowany przez stację TTV przedstawia życie polskich kobiet biznesu i przedsiębiorczyń. Wszystkie uczestniczki programu łączy zamiłowanie do luksusu oraz dalekich podróży. Program szybko stał się popularny, a jego bohaterki wyrastają na prawdziwe celebrytki.

Najbardziej znana „Królowa życia” to Dagmara Kaźmierska, bizneswoman z Kłodzka, o kryminalnej przeszłości. Kobieta spędziła kilkanaście miesięcy w więzieniu, gdzie odbyła karę za prowadzenie agencji towarzyskiej. W jednym z odcinków Dagmara opowiedziała o swoim życiu i przyznała, że nie chce pamiętać o trudnej przeszłości. Celebrytka uważa, że za swoje grzechy już odpowiedziała, a pobyt w więzieniu wiele ją nauczył. Najwyraźniej widzom programu nie przeszkadza przeszłość celebrytki, darzą bowiem kobietę ogromną sympatią.

Jaka jest Dagmara Kaźmierska? Kobieta zdecydowanie ma skłonność do przesady. Jej dwupoziomowy apartament pełen jest bibelotów oraz dodatków w wyrazistych wzorach. Złoto, bursztyny, kamień na ścianach… czego tam nie brakuje! Jednak bezsprzecznie największą uwagę zwraca deska klozetowa od … Versace. Zdecydowanie dom, w którym celebrytka mieszka ze swoim synem Conanem, odzwierciedla jej charakter i temperament.

W salonie widzimy piękną kanapę w eleganckiej szarości, która świetnie komponuje się z tapetą w popielaty wzór. Pokój łagodnym światłem ociepla stojąca lampa.

W kuchni stoją białe meble, a przytulny nastrój wprowadzają świece oraz liczne kwiaty, głównie orchidee. Dużu to miękkich okryć, poduch oraz … misiów. W każdym miejscu stoją drobiazgi, które mają swoją historię. Na jednej ze ścian wisi portret babci Dagmary — Eli, która zmarła na raka. Zdecydowanie widać, że nie jest to wnętrze na pokaz, ale przestrzeń, w której ktoś naprawdę mieszka i lubi przebywać.