Domy gwiazd: Jak mieszka Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek z wykształcenia jest historykiem, a o jej zamiłowaniu do zamierzchłych czasów świadczy również wnętrze jej domu. Dzięki temu, że gwiazda TVP jest aktywna w mediach społecznościowych, bez problemu możemy podejrzeć jak mieszka. Śmiało można przyznać, że Ogórek ma nietuzinkowy gust. Jeśli jesteście ciekawi, co kryje się na półkach i w szafkach niedoszłej Pani Prezydent, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł!

Jak mieszka Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek jest prowadzącą programów TVP W tyle wizji oraz Studio Polska. Mało kto wie, że była kandydatka na fotel prezydencki ma na koncie także szereg historycznych publikacji. Gwiazda szczególnie interesuje się historią sztuki, co nie trudno dostrzec zaglądając do jej gustownie urządzonego domu.

Wnętrza lokum Ogórek zdobią liczne antyki oraz meble rodem z belle époque. Półki zdobi duża ilość bibelotów, a także książek, których prezenterka jest ogromną miłośniczką. Zresztą porozkładane książki można dostrzec w całym domu, leżą praktycznie w każdym kącie, także na wiekowym pianinie. Są to nie tylko publikacje historyczne, ale także literatura zagraniczna.

Mieszkanie urządzone zostało w ciepłych odcieniach brązu i beżu, dzięki czemu jest bardzo przytulne. Na ścianach wiszą obrazy, a sufit zdobią stylowe żyrandole. Na drewnianych stołach widać świeżo ścięte kwiaty, które podkreślają romantyzm wnętrz. W kuchni Ogórek postawiła na jasne, gładkie meble.

W warszawskim mieszkaniu prezenterki znajduje się również duży balkon, gdzie zrelaksować się można na wygodnych, rattanowych meblach. Podłogę zdobi bujna roślinność.