Domy gwiazd: Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?

Aktorka Małgorzata Kożuchowska niezwykle chroni swoją prywatność dlatego do niedawna nie nieznane były wnętrza jej okazałego domu pod Warszawą. W dobie pandemii gwiazda uchyliła jednak rąbka tajemnicy i opublikowała w mediach społecznościowych kilka ujęć swojego gniazdka. Jesteście ciekawi, jak mieszka Kożuchowska? Zastanawiacie się, czy jej wnętrza są równie stylowe, jak jej gustownie dobierane stylizacje? W poniższym artykule znajdziecie odpowiedzi na powyższe pytania.

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska wprowadziła się do podwarszawskiej willi latem 2010 roku. Aktorka kupiła ten dom wspólnie ze swoim mężem Bartkiem Wróblewskim trzy lata wcześniej, aż tyle czasu zajęło im urządzanie wspólnego gniazdka.

Dom pary położony jest na Solcu, niedaleko Konstancina. Szacuje się, że posiadłość warta jest ok. 4,5 mln złotych. Gwiazda, znana z doskonałego stylu, równie stylowo urządziła swoje cztery kąty. Ze zdjęć wynika, że wnętrza urządzone zostały w stonowanych kolorach, a dominującym kolorem jest biel oraz szarość.

W salonie dostrzec można miękką, szarą kanapę, na której wśród pluszowych poduszek często wypoczywa ukochany pies aktorki — wyżeł weimarski Grey. Podłoga została przykryta eleganckim, puszystym dywanem — gwiazda uwielbia bawić się tutaj z synem. Nie brakuje również dodatków, jak choćby duża ilość książek, które nadają wnętrzu klimatu. Na zdjęciach dostrzec można również fotel oraz podnóżek kultowej marki Eames, a także keyboard, z którego Kożuchowska często korzysta, zwłaszcza podczas rodzinnych imprez.

W jadalni uwagę przykuwa ogromny stół oraz przeszklona witryna, w której dumnie stoi porcelana, kryształy oraz zastawa stołowa z serii Rosenthal x Versace.

Małgorzata Kożuchowska jest ogromną fanką wzorzystych tapet, które zdobią niejedno pomieszczenie w jej domu. Na szczególną uwagę zasługuje ścina przy schodach na piętro, roślinny wzór prezentuje się tutaj zjawiskowo.

W domu aktorki oprócz przytulnego salonu znajduje się schludne biuro, w którym gwiazda i jej mąż mogą popracować. Tutaj także lekcje odrabia często syn pary — kilkuletni Jaś.

Jeśli chodzi o łazienkę Kożuchowskiej to została ona urządzona równie stylowo, jak pozostałe pomieszczenia. Ściany ozdobione zostały oczywiście tapetami z motywem roślinnym, a we wnętrzu króluje prosta, wolno stojąca wanna.