Drzwi Pol-Skone – jakie wybrać?

Każdy, kto kiedykolwiek szukał drzwi do swojego domu wie, że to nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. Drzwi to jednocześnie elementy dekoracyjne, które wpływają na estetykę wnętrza, jak i elementy funkcjonalne, które mają zapewnić komfort. Wśród ich funkcji wymienia się bezpieczeństwo izolację akustyczną i oczywiście cieplną w przypadku konkretnie drzwi zewnętrznych. Jedną z popularnych marek drzwi na rynku polskim jest Pol-Skone. W tym artykule podpowiadamy, jakie drzwi Pol-Skone wybrać.

Drzwi Pol-Skone wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to najczęściej wybierane modele drzwi Pol-Skone – Warszawa posiada na mapie salony je oferujące od ręki. Są one przeznaczone do wnętrz, gdzie pełnią funkcje dekoracyjne, zapewniają prywatność, gdy to potrzebne (na przykład w przypadku łazienki), czy też odpowiednie przestrzenie, gdy nie lubimy ponurych, ciemnych wnętrz. Pol-Skone oferuje wiele modeli drzwi wewnętrznych, które różnią się między sobą stylem, grubością, rodzajem drewna, kolorami i elementami dekoracyjnymi, takimi jak przeszklenia czy same wzory na okleinie.

Drzwi Pol-Skone – zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to skrzydła i ościeżnice, które zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Drzwi Pol-Skone Warszawa to oferta szerokiego wachlarza modeli drzwi zewnętrznych, dopasowanych zarówno do potrzeb bezpieczeństwa i izolacji, jak i mogące idealnie wpasować się na przykład w elewację ścian domu. Oczywiście drzwi te mają możliwości montażu wszelkich systemów antywłamaniowych.

Drzwi Pol-Skone – szklane i przesuwne

Drzwi szklane to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny styl i przestrzeń. Drzwi Pol-Skone Warszawa to modele drzwi szklanych, które różnią się stylem, grubością tafli czy możliwościami instalacyjnymi. Można wykorzystać je jako zdecydowanie warte uwagi elementy dekoracyjne, a także jako drzwi do pryszniców, saun czy pomieszczeń gospodarczych. Oczywiście drzwi te są całkowicie bezpieczne i nie należy się bać o to, że zostaną uszkodzone przez ich dynamiczne zamknięcie, czy podczas przypadkowego wpadnięcia na skrzydło.

Mówiąc o drzwiach szklanych, należy wspomnieć drzwi przesuwne. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce i ułatwia poruszanie się w pomieszczeniu. Drzwi przesuwne można wykorzystać jako wewnętrzne lub jako drzwi tarasowe zewnętrzne. Mogą się również sprawdzić jako skrzydła do garderoby i szaf wnękowych.