Home and you zegary – jak wybrać taki, który będzie pasował do naszego wnętrza?

Gdy urządzamy mieszkamy to chcemy, aby było ono praktyczne oraz ładne. Dlatego też nie może zabraknąć w nim dodatków, które ozdobią wnętrze. Możemy miesiącami planować jakie wybierzemy drobiazgi oraz gdzie je postawimy/umieścimy. Duży problem mamy z zegarami. Oferta Home and you zegary jest taka rozbudowana, że nie wiemy na co postawić. Pora dowiedzieć czym się kierować podczas zakupów?

Kolor zegara

Znaczna większość z nas lubi mieć aktualną godzinę, zawsze w zasięgu wzroku. Zanim rozpoczniemy poszukiwania zegara idealnego z oferty Home and you zegary, warto się zastanowić nad kilkoma kwestiami. Wiele osób zastanawia się nad wprowadzeniem kontra punktu, który się wyróżni nie tylko charakterem, ale także kolorem od pozostałych elementów naszego wnętrza. Takowe rozwiązanie szczególnie się sprawdza w celu ożywienia pomieszczenia oraz zaczyna coraz częściej świadomie gościć w naszych domach.

Home and you zegary zgodne z charakterem wnętrza

Charakter naszego wnętrza jest niezmiernie ważny przy dobieraniu dodatków. Do urządzonego salonu w stylu minimalistycznym, w którym dominuje biel, warto wybrać taki zegar, który ma tarczę o zbliżonym odcieniu do ścian oraz koniecznie ze srebrnymi wskazówkami. Dzięki temu uda mu się wpisać w powściągliwy charakter naszego wnętrza.

Z kolei jeśli mamy salon urządzony w stylu loftowym, to musimy pomyśleć o oryginalnej formie zegara. To właśnie we wnętrzach tego typu najzgrabniej się prezentuje zegar, który basuje jedynie na cyfrach oraz na wskazówkach. Są to zegary, które samodzielnie się przykleja na ścianie. Zegar ten wyróżnia się brakiem tarczy oraz dużą rozpiętością.

W ofercie znajdziemy także zegar ścienny z bardzo wyraźnymi cyframi oraz drewnianą oprawą. Jest on przeznaczony do wykończonego klasycznie domu. Odnajdzie się tutaj produkt, który jest wykonany z metalplastyki. Jest stylizowany na radio oldschoolowe, dwupłatowiec czy też aparat. Pomimo, że wymaga postawienia na komodzie, to sprawdza się genialnie w roli głównego czasomierza oraz zastąpi modele ścienne.

Mieszkania w skandynawskim stylu kojarzą się z prostotą, ciepłem oraz także jasnością. Dlatego właśnie stanową świetne tło pod dodatki w delikatnych oraz pastelowych kolorach. Jeśli zaś w aranżacji salony stawiamy na kolory bardziej wyraziste, chociażby w dodatkach to warto, aby zegar nawiązywał swoją barwą właśnie do nich. Możemy sobie śmiało pozwolić nawet na tarczę w kolorze czarnym, a całość będzie wciąż wyglądała perfekcyjnie.

Każdy znajdziemy zegar odpowiedni do swojego wnętrza. Są to zegary o wysokiej jakości oraz jednocześnie o niskiej cenie. Czego można chcieć więcej?