Jak mieszka Adam Małysz?

Adam Małysz po zakończeniu kariery sportowej, nadal jest blisko swojej dyscypliny — jest dyrektorem kadry skoczków. Aktywnie udziela się również na Instagramie i choć jego wpisy dotyczą najczęściej skoków narciarskich, to czasem publikuje także zdjęcie o charakterze prywatnym. Dzięki temu możemy zobaczyć jak mieszka idol milionów polskich kibiców. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Adam Małysz, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Adam Małysz?

Adam Małysz wraz z rodziną mieszka w Wiśle, a konkretnie w dzielnicy Kopydło, w której się wychował. Jeśli myślicie, że jego dom to typowa górska chata, to jesteście w błędzie. „Orzeł z Wisły” wybudował dużą willę, której wnętrza urządzone zostały w nowoczesnym stylu. Były skoczek przyznał, że jego dom kosztował około 2 milionów złotych, a sam w nim najbardziej ceni sobie taras i przyjemną atmosferę podwórza.

Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. – mówił przed laty skoczek.

Dom Adama Małysza zbudowany został z cegły. Posiadłość położona jest na działce, z której rozpościera się malowniczy widok na polskie góry. Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem, a na piętrze są aż 3 sypialnie. Nie znajdziemy w niej luksusowych dodatków i designerskich mebli. Pomieszczenia urządzone zostały w praktyczny sposób, dzięki czemu dom wydaje się funkcjonalny i wygodny. W willi Małysza mieszczą się także siłownia, sauna oraz innych dogodności. Największe wrażenie robi jednak wielki taras oraz ogród, w którym były skoczek spędza sporo czasu latem.

Drugi dom Adama Małysza

Drugi dom Adama Małysza, w którym mieszkał przed wybudowanie posiadłości w dzielnicy Kopydło, znajduje się w Wiśle na ulicy Bukowej 8a. Aktualnie mieści się tam pensjonat „Apartament u Małyszów”, który prowadzony jest przez skoczka i jego rodzinę. Oferta skierowana jest szczególnie kibiców sportu, a także osób, które chcą sobie odpocząć w spokojnej atmosferze. Pensjonat oferuje także basen.