Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk? [teraz i dawniej]

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola w filmie Sara, gdzie jako nastolatka zagrała u boku Bogusława Lindy. Telewidzowie mogą kojarzyć ją również z programów muzycznych, takich jak Twoja twarz brzmi znajomo oraz Jak oni śpiewają? Aktualnie 40-latka zawiesiła swoją karierę filmowo-muzyczną i skupiła się na macierzyństwie. Kolejną dużą zmianą w życiu Agnieszki Włodarczyk była sprzedaż 400 m² domu — gwiazda zamieniła okazałą willę na dużo mniejszą nieruchomość. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda jej nowe gniazdko, czytajcie dalej.

Agnieszka Włodarczyk i jej stary dom

Pierwsze mieszkanie Włodarczyk kupiła, mając zaledwie 20 lat, dzięki stałej pracy w serialu Plebania. Była to 38-metrowa kawalerka w starej kamienicy na Włochach. Aktorka mieszkała w niej aż 8 lat, do czasu, aż postanowiła wziąć kredyt na dom.

Z 38- metrowej rudery przeprowadziłam się do 400 metrowego segmentu. To były nie ukrywam tłuste lata, a ja miałam dosyć ukrywania wstydu gdzie mieszkam. Wzięłam kredyt we frankach, odpicowałam chatę na wysoki połysk, i myśląc , że to mi przyniesie szczęście inwestowałam tylko w dom przy okazji zaharowując się jak wół. Na dole miałam salę kinową, a siłownie na piętrze, 8 pokoi łącznie- pokój kąpielowy powierzchnię zabawową na samej górze, gdzie była druga kuchnia:).

Wiosną tego roku, Agnieszka Włodarczyk poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że zdecydowała się sprzedać swój stary dom, w którym jak się okazuje, nie czuła się bezpieczna.

Nie metry, ani życiowe „umilacze” sprawią, że będziesz szczęśliwa. Duża powierzchnia bez poczucia, że jest się kochaną, bez poczucia bezpieczeństwa, bez perspektywy rodziny, za to z perspektywą 30 lat oddawania do banku co miesiąc ogromnej sumy pieniędzy, sprawia, że czujesz się więźniem. Kiedy sprzedałam po 5 latach te mury, poczułam ulgę…- napisała.

Jak teraz mieszka gwiazda?

Agnieszka Włodarczyk i jej nowy dom

Nowy dom Agnieszki Włodarczyk jest dużo mniejszy od poprzedniego. Gwiazda urządziła jego wnętrze w stylu minimalistycznym, nowoczesnym. Na zdjęciach, którymi aktorka dzieli się ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama widać, że we wszystkich pomieszczeniach przeważają jasne kolory.

Ściany salonu ozdabiają czarno-białe fotografie największych gwiazd Hollywood, które nadają wnętrzu wyjątkowego klimatu. Aktorka wraz z rodziną wypoczywa w pomieszczeniu na dużej sofie, która ozdobiona została dużą ilością poduszek. Przytulności oraz ciepła nadaje kominek, przy którym gwiazda uwielbia spędzać zimowe wieczory.

Kuchnia Agnieszki Włodarczyk jest stylowa, funkcjonalna i dzięki dużemu oknu bardzo jasna. We wnętrzu widać białe szafki oraz duży, czarny blat, ściany zaś zdobią białe płytki. Całość prezentuje się niezwykle efektownie.

Na terenie posiadłości znajduje się również piękny ogród.

Nigdy więcej życia na wyrost, na pokaz, dla frajdy znajomych, a mojej udręki. Kolejny dom kupiłam już rozsądnie, jest ekonomiczny, przytulny i słoneczny. Kiedy mieszkałam w nim sama, czułam, że jest o połowę za duży. Teraz spełnia swoją rolę idealnie…– napisała aktorka na Instagramie.