Jak mieszka Aneta Kreglicka?

W 1989 roku Aneta Kręglicka została Miss Świata, a jej uroda, wdzięk oraz elegancja zachwyca do dziś. Była modelka dba nie tylko o swój wygląd, ale także o swoje otoczenie. Jej dom jest pełen stylu oraz szyku, we wnętrzach dominuje minimalizm oraz elegancja. Jeśli jesteście ciekawi jak mieszka jedna z najpiękniejszych Polek, przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Aneta Kreglicka?

Jakiś czas temu Aneta Kreglicka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym widnieje kawałek wnętrza jej salonu. Widać na nim biały kominek wyłożony marmurem, stolik kawowy, wygodną sofę oraz pasującą do całości komodę w stylu vinted. Podłogę zdobią drewniane deski ułożone w jodełkę. Na ścianie nad kominkiem ciekawie prezentuje się zdobna rama. Połączenie naturalnych surowców jak drewno oraz kamień, to strzał w dziesiątkę. Takie detale pokazują, że była modelka ma świetny gust i nie ulega popularnym trendom. Stawia za to na ponadczasową klasykę w niezwykle eleganckim wydaniu.

Salon nie jest przeładowany meblami, urządzony jest wręcz minimalistycznie. Dobre nasłonecznienie oraz dominujące we wnętrzu jasne kolory sprawiają, że jest ono świeże i przytulne. Całość prezentuje się zachwycająco, a luksusowe dodatki w stylu paryskim, takie jak mosiężne uchwyty oraz stylowe oświetlenie, podkreślają luksusowość wnętrza. Od razu widać, jakimi rzeczami lubi otaczać się Aneta Kręglicka. Wnętrze całkowicie oddaje duszę modelki, która kocha minimalizm, elegancję i stylowy luksus.

Internauci także zauważyli świetny styl panujący we wnętrzu i oczywiście wyrazili swoje uznanie w licznych komentarzach.

Ale klimat! Takie wnętrza uwielbiam

A Wam jak podoba się dom byłej Miss Świata?