Jak mieszka Barbara Kurdej Szatan?

Barbara Kurdej Szatan jest polską aktorką, która rozpoznawalność zdobyła dzięki reklamowaniu znanych produktów. Na jej instagramowym profilu można podpatrywać jak mieszka razem ze swoją rodziną w nowym domu. Widać, że gwiada lubi stylowe, modne wnętrza, ale bez zbytniego przepychu. Jeśli jesteście ciekawi, jak aktorka urządziła swoje lokum, czytajcie dalej.

Kim jest Barbara Kurdej Szatan?

Barbara Kurdej Szatan urodziła się w 1985 roku. Jest aktorką teatralną, telewizyjną i filmową, a także prezenterką. Ukończyła PWST w Krakowie i od lat jest związana z warszawskim Teatrem 6. Piętro oraz krakowskim Teatrem Variete.

Popularność zyskała dzięki udziałowi w reklamach sieci telefonów komórkowych Play. W 2014 roku zagrała główną rolę w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię!. W tym samym roku zaczęła grać w serialu M jak miłość. Aktorka ma na koncie także role w filmach Wkręceni 2, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Narzeczony na niby i Pech to nie grzech oraz w serialu W rytmie serca. Była prowadzącą programów Kocham cię, Polsko!, The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Dance Dance Dance.

Mężem aktorki jest Rafał Szatan. W 2012 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko — córkę Hanię. W 2020 roku zostali ponownie rodzicami – 23 września urodził się ich synek.

Jak mieszka Barbara Kurdej Szatan?

Barbara Kurdej Szatan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami zdjęciami ukazującymi kulisy jej życia. Dzięki temu możemy zobaczyć m.in. wnętrze domu aktorki. Widać, że gwiazda lubi stylowe, modne wnętrza, jednak nie przepada za przepychem. Internauci są zachwyceni tym, jak urządziła swoje lokum.

Aktorka najwięcej czasu spędza w salonie, gdzie odpoczywa, relaksuje się, a także aktywnie bawi ze swoimi dziećmi. Pomieszczenie zdobi szary narożnik, oryginalny stolik kawowy z drewnianych desek oraz telewizor zawieszony na ścianie z białej cegły. W wielu wywiadach kobieta podkreśla, że już od dawna pragnęła wyrwać się z ciasnoty mieszkania w centrum miasta i zasmakować życia w domu, bliżej natury.

Kuchnia rodziny Szatanów jest bardzo przytulna. Uwagę przyciąga czerwona cegła na ścianie, która nadaje wnętrzu ciepła. Lodówkę gwiazdy zdobią kolorowe magnesy, które rodzina przywozi ze wspólnych podróży.

Łazienka aktorki nie jest duża, ale jasne meble optycznie powiększają wnętrze. Jak podoba się Wam dom aktorki?