Jak mieszka Beata Kozidrak?

Po rozstaniu z mężem Beata Kozidrak postanowiła przeprowadzić się z Lublina do Warszawy, ponieważ tu mieszkają jej najbliżsi — córka i wnuki. Teraz może spędzać z nimi więcej czasu. Po długich poszukiwaniach udało jej się znaleźć dom idealny. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Beata Kozidrak, przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Kilka lat temu, po rozwodzie z mężem, Beata Kozidrak przeniosła się z Lublina do Warszawy. Artystka po długich poszukiwaniach kupiła duży, ponad 300-metrowy dom w jednej z najspokojniejszych dzielnic stolicy.

Wybierałam to miejsce przez kilka miesięcy. Czuję się tu bezpieczna. Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor. Na dole jest gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia — opowiadała gwiazda.

Wnętrza domu Beaty Kozidrak mogliśmy zobaczyć przy okazji pracy nad książką, która jest jej autobiografią. „Beata. Gorąca krew” trafiła do sprzedaży 4 maja. To tutaj Beata nanosiła ostatnie poprawki.

Jak wyglądają wnętrza domu Beaty Kozidrak?

Wnętrze domu piosenkarki jest bardzo przestronne. Jak przystało na królową popu, dominują luksusowe dodatki i złote akcenty. Nie brakuje tu również kwiatów oraz interesujących obrazów, które zdobią jasne ściany.

Gwiazda najwięcej czasu spędza w salonie, w którym nie tylko odpoczywa, ale również pracuje. W tym przestronnym pomieszczeniu można zobaczyć akcenty w stylu retro jak obraz oprawiony w starą, pozłacaną ramę, lampa z abażurami w babcinym klimacie i biały obrus zrobiony na szydełku. Wygodna sofa ozdobiona została kolorowymi poduszkami, obok stoi drewniany stolik.

Poza salonem w domu Beaty Kozidrak znajduje się jadalnia, która podobnie jak salon utrzymana jest w jasnych, beżowych barwach, a także duża kuchnia, garderoba z ogromną kolekcją butów, pokój gościnny i piwniczka z winami. Piosenkarka może też pochwalić się dużym, kamiennym tarasem oraz sporym ogrodem, w którym spędza czas w ciepłe dni. Jej dom jest naprawdę piękny. Warto dodać, że artystka ma również willę w Hiszpanii.