Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz znana z programów takich jak Dorota was urządzi czy Totalne remonty Szelągowskiej. Jej pomysły na aranżacje pomieszczeń od lat zachwycają widzów i są inspiracją dla wielu osób. A jak mieszka Szelągowska?

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej znajduje się w nowoczesnym budynku, na najwyższym piętrze. Składa się ono z 5pięciu pokoi, w tym 3 sypialnie, pokój gościnny, który jednocześnie jest gabinetem oraz salon połączony z kuchnią salon. Poza tym są tu jeszcze dwie łazienki, garderoba i duży taras z miejscem do pracy.

We wszystkich wnętrzach króluje kolor złoty, który pięknie kontrastuje z różem i granatem oraz szarością i bielą. Nie brakuje też drobnych akcentów kolorystycznych, które dodają wnętrzu charakteru i jasności, jak chociażby żółty puf w salonie.

Salon Doroty Szelągowskiej jest niezwykle przytulny. Na zamszowych kanapach leży mnóstwo poduszek, a na dizajnerskim fotelu dostawionym do niskiej ławy znajduje się futrzaste obicie. Również krzesła w jadalni pokryte są miękkim materiałem. Klimatyczny salon uzupełniają gustowne dodatki jak ozdobne dywany, baran okryty białym futerkiem czy też piękny abażur lampy. Modnym i przytulnym rozwiązaniem są wewnętrzne białe żaluzje.

Kuchnia Szelągowskiej jest najelegantszym pomieszczeniem w całym mieszkaniu. Króluje tu pudrowy róż, marmurowe płyty, mocno granatowe szafki i oczywiście złoto. Uwagę przyciągają także ciekawe uchwyty w szafkach, które są ostatnio wnętrzarskim hitem sezonu.

Tuż przy wejściu do mieszkania projektantki stoją piękne, stare fotele kinowych, przy czym zamiast klasycznego, czerwonego zamszu, Szelągowska postawiła na róż. Przedpokój dodatkowo zdobi miękki dywan i ogromne lustro.

W eleganckiej łazience Dorota ustawiła piękną wannę, funkcjonalną kabiną prysznicową oraz dwie umywalki. Tu także króluje złoto. Ściany zdobią płyty imitujące marmur, a na kolor tła projektantka wybrała butelkową zieleń. No i oczywiści dwie umywalki, tak, żeby wszyscy się pomieścili.