Jak mieszka Ewa Gawryluk?

Ewa Gawryluk to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, znana m.in. z serialu Na Wspólnej. Prywatnie żona aktora Waldemara Błaszczyka i mama nastoletniej córki. Jest wielką fanką nart oraz dobrej kuchni, hołduje wysmakowanym wnętrzom i długim kąpielom w wannie. Zarobione pieniądze najchętniej wydaje na przedmioty, którymi może upiększyć swoje mieszkanie. Jesli jesteście ciekawi, jak mieszka Ewa Gawryluk, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Ewa Gawryluk?

Mieszkanie Ewy Gawryluk urządzone zostało w stylu skandynawskim, jest bardzo przytulne i śmiało można przyznać, że wpasowuje się w klimat hygge.

Aktorka lubi barwy ziemi, beże i szarości i to właśnie te kolory królują w jej mieszkaniu. Jeśli pojawia się jakiś intensywny kolor, to wyłącznie w postaci dodatków. Okna w mieszkaniu Ewy Gawryluk ozdabiają shuttersy, dzięki którym wnętrza zyskują klasy. W salonie uwagę przyciąga nowoczesny panel pod telewizor, który wykonany został z lakierowanych belek. Klimat ocieplają pledy ze sztucznego, srebrnego futra oraz białe, futrzane poduszki, które ozdabiają narożnik i leżankę. Dzięki nim wnętrze jest bardzo przytulne, eleganckie i niezwykle urokliwe, czyli takie jak wnętrza w stylu hygge.

Duży i przestronny salon połączony jest z kącikiem jadalnianym, w którym stoi podłużny stół, a nad nim wisi piękna, prostokątna lampa z mnóstwem światełek. Dzięki lustru w lakierowanej ramie, które zamontowano na ścianie za stołem, światło lampy odbija się i tworzy efekt tysiąca migoczących świetlików.

Z salonu przechodzi się również do jasnej i przestronnej kuchni. Aktorka lubi gotować, dlatego wnętrze to zostało urządzone nie tylko gustownie, ale i praktycznie. Nie brakuje oczywiście mebli w jasnych kolorach, wygodnej sofy, a także dużego stołu i stylowych akcesoriów.