Jak mieszka Grzegorz Skawiński?

Grzegorz Skawiński, lider zespołu Kombi, przeprowadził się nie dawno do nowego lokum. Artysta mieszkał wcześniej w luksusowym apartamencie w Sopocie, po latach zamarzył jednak o domu. Nie zdecydował się jednak na opuszczenie Trójmiasta i swoją willę wybudował w modnej okolicy Gdańska. Zainwestował w nią aż milion złotych! Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Grzegorz Skawiński, czytajcie dalej!

Jak mieszka Grzegorz Skawiński?

Grzegorz Skawiński (60 l.) wraz z zespołem Kombi na polskiej scenie muzycznej funkcjonuje już ponad 40 lat. Nic zatem dziwnego, że po 4 dekadach pracy stać go na dom wart miliona złotych. Oczywiście muzyk do tej pory również żył w luksusowym warunkach, najwyraźniej jednak znudziło mu się życie w sopockim apartamencie i zdecydował się wybudować willę. Nowy dom gwiazdora, który znajduje się w jednej z lepszych dzielnic Gdańska, robi ogromne wrażenie.

Kilkupoziomowa nieruchomość Skawińskiego utrzymana jest w nowoczesnym stylu, ma mnóstwo okien oraz elewację wykończoną kamieniem. Teren posesji otoczony jest wysokim kamiennym ogrodzeniem, które zapewni całkowitą prywatność również na ogrodzie, do którego z domu prowadzą przeszklone drzwi. Artysta jest miłośnikiem motoryzacji, dlatego nie mogło w nowym lokum zabraknąć dwóch miejsc garażowych na jego samochody. Skawiński jest właścicielem m.in. pięknego porsche.

W nowym domu muzyka nie mogło zabraknąć miejsca na studio nagraniowe, które zostało ulokowane w piwnicy. Z pewnością ułatwi mu to pracę.

Aktualnie w willi Grzegorza Skawińskiego trwają prace wykończeniowe, których artysta dogląda osobiście. Wszystko jednak wskazuje na to, że prace w domu i na terenie działki gwiazdora są na finiszu.