Jak mieszka Justyna Żyła?

Kiedy Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie szczery i dosadny wpis o małżeństwie z Piotrem Żyłą, wywołała niemałą burzę w polskich mediach. W kolejnych miesiącach żona skoczka nie stroniła od publicznego prania brudów na łamach portali społecznościowych oraz mediów. Ostatecznie para rozwiodła się w listopadzie 2018 roku, a dom, w którym mieszkali przez lata razem z dziećmi, otrzymała Justyna. Jeśli jesteście ciekawi jak mieszka Justyna Żyła z dziećmi, przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Justyna Żyła?

Dom skoczka i jego byłej żony powstał w 2015 roku, na wzgórzu w Wiśle-Kopydle. Łączy on elementy tradycyjne z innowacyjnymi, jest przestronny i wygodny, a z obszernej działki rozciąga się zapierających dech w piersiach widok na pobliskie góry. To idealne miejsce na poranną kawą oraz wypoczynek, z czego Justyna Żyła bardzo często korzysta, dokumentując te chwile na swoim Instagramie. Na zdjęciach widać również, że dom ma dwie kondygnacje z poddaszem. Uwagę zwraca także częściowo zadaszony taras. Tam również kobieta wypoczywa z dziećmi.

W domu znajduje się 5 pokoi, duży salon z kominkiem, obszerna kuchnia oraz garderoba. Z okien rozciąga się piękny widok na okolicę. Wnętrza domu można również zobaczyć na profilu celebrytki na Instagramie. Dom jest nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowany, został wykończony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wnętrze wykończone zostało jasnych kolorach.

Bardzo ważnym miejscem w domu jest nowocześnie wykończona kuchnia z jadalnią. Tam Justyna Żyła dużo czasu spędza z dziećmi. Była żona skoczka prowadziła swego czasu blog kulinarny, a na jej instagramowym profilu można zobaczyć zdjęcia oryginalnych potraw, które sama przygotowuje.

Dom wart jest przynajmniej milion złotych, a para stoczyła o niego gorącą batalię podczas burzliwego rozwodu. Piotr Żyła argumentował, że wybudował go za własne pieniądze, jednak Justyna przypomniała, że działka należała do jej rodziny. Ostatecznie posiadłość dostała żona skoczka i aktualnie mieszka tam z dwójką dzieci Karoliną i Jakubem.

Piotr Żyła w 2006 roku poślubił Justynę Lazar, kuzynkę Adama Małysza. Para pobrała się bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 19 lat. Przez kilka lata związek był udany, małżonkowie doczekała się dwójki dzieci.