Jak mieszka Kasia Cichopek?

Kasia Cichopek do niedawna mieszkała wraz z mężem i dziećmi w ogromnej willi na Wilanowie. Rodzina postanowiła jednak przenieść się do nowoczesnego apartamentu na mokotowskiej Sadybie. Jesteście ciekawi jak mieszka gwiazda M jak miłość? Czytajcie dalej!

Kim jest Kasia Cichopek?

Kasia Cichopek jest aktorką i prezenterką telewizyjną. Popularność zdobyła rolą Kingi Zduńskiej w kochanym przez Polaków serialu M jak Miłość. W 2005 roku wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, gdzie partnerował jej Marcin Hakiel — jej późniejszy mąż.

Para zwyciężyła taneczne show i od kilkunastu lat prowadzi szkołę tańca Hakiel – Akademia Tańca. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają dwójkę dzieci. Wraz z rodziną mieszkają w pięknym mieszkaniu w Warszawie. Wystrój jest przytulny i bardzo jasny. Sprawdź w naszej galerii, jak mieszka Kasia Cichopek z rodziną.

Jak mieszka Kasia Cichopek?

Przed laty Kasia Cichopek wraz z mężem kupili urokliwą willę na Wilanowie. Para postanowiła jednak przenieść się do nowoczesnego apartamentu na mokotowskiej Sadybie. Ponieważ gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie i często publikuje zdjęcia, na których pokazuje chwile dnia codziennego, łatwo dostrzec na nich jej przestronne i urządzone z wyjątkowym smakiem mieszkanie.

W salonie Kasi Cichopek dominuje szarość i drewno, a okna, przez które w ciągu dnia wpada ogromna ilość światła, ozdabiają mięsiste, granatowe zasłony. W tym pokoju rodzina wspólnie odpoczywa, najczęściej na sporych rozmiarów narożniku, oczywiście w kolorze szarym. Nowoczesny drewniany stolik na czarnych, metalowych nogach, dekoracyjny dywan i okrągła lampa to stylowe dodatki, które zdecydowanie nadają wnętrzu charakteru.

Z salonu można wyjść na piękny taras, który obudowany został drewnianymi drabinkami, nadającymi intymności. Mieszkanie gwiazdy znajduje się na wysokim piętrze, dzięki czemu ma ona piękny widok na najbliższą okolicę. Rodzina Kasi spędza tu bardzo dużo czasu, relaksując się na leżakach, w otoczeniu pięknych kwiatów.
Z tarasu przez salon przechodzi się do otwartej kuchni, która utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Wnętrze jest jednocześnie stylowe i praktyczne. Białe szafki z kamiennym blatem i sporych rozmiarów wyspa pozwalają na wspólne przygotowywanie i smakowanie posiłków.

Jasne kolory dominują również w pokoju dziecięcym. Oczywiście nie brakuje tu kolorowych elementów oraz zabawek. Białe biurko i zawieszona nad nim różowa tablica to idealne miejsce do nauki i kreatywnych zabaw.
W pokoju znajduje się również wiszący fotel w stylu boho.
Łazienka utrzymana jest w stylu minimalistycznym, dominującymi kolorami jest oczywiście biel i szarość. Z jasnymi szafkami i ściennymi płytkami pięknie kontrastuje ciemna podłoga. Kasia postawiła na prysznic. W pomieszczeniu nie brakuje również ciekawych dekoracji.
Jedyne miejsce, do którego Kasia nie wpuszcza swoich obserwatorów to sypialnia. Na zdjęciach można jedynie dostrzec, że znajduje sie w niej sporych rozmiarów eleganckie łóżko z ciemnym, tapicerowanym zagłówkiem. Co więcej, musi być ono naprawdę pokaźnych rozmiarów, bo jak widzimy mieści ich całą rodzinę.

Jak Wam się podoba mieszkanie gwiazdy?