Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Ma³gorzata Ostrowska - Królikowska. Tarnobrzeg. 23.11.2014.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie często publikuje zdjęcia ze swoją rodziną. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda dom aktorki. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przez ponad 30 lat tworzyła szczęśliwą, pełną ciepła rodzinę z Pawłem Królikowski. Para doczekała się dwóch córek oraz trzech synów. Niestety w zeszłym roku aktor zmarł po długiej walce z ciężką chorobą neurologiczną.

Wdowa po Pawle Królikowski nadal mieszka z najmłodszymi dziećmi w podwarszawskim Zalesiu. Jej dom znajduje się na skraju lasu, a jego wystrój można określić jaki sielski i wiejski. W większości pomieszczeń na podłogach i ścianach dominuje drewno, a kolorystyka jest bardzo stonowana i spokojna. Z okien domu rozciąga się widok na pobliski las, w którym rosną piękne sosny. Podwórko porasta wiele kwiatów oraz drzew, a niektóre z nich mają dla aktorki symboliczne znaczenie. Chociażby magnolia, która została posadzona w tym samym roku, w którym urodziła się jej córka, Marcelina.

Sercem domu jest salon, w którym znajduje się pianino oraz piękny kominek, przy którym rodzina bardzo często wspólnie odpoczywa. Z kolei do posiłków oraz wspólnych zabaw Krolikowscy zasiadają przy dużym drewnianym stole, nad którym wisi piękny żyrandol z rzeźbieniami. Tuż za nim znajduje się staromodny bielony kredens, przy którym wiszą pamiątkowe fotografie. Przestrzeń ocieplają kwiaty, lniane obrusy oraz meble z naturalnych surowców. Z salonu można wyjść do przestronnego ogrodu.

W kuchni wzrok przyciągają również ściany, które obłożone zostały kafelkami w zielonym kolorze. W pomieszczeniu oprócz rozłożystych roślin i ciekawych grafik można znaleźć mnóstwo warzyw i owoców, które są podstawowym elementem diety domowników.

W domu artystycznej rodziny nie mogło oczywiście zabraknąć wielkiej biblioteczki. Część półek wypełniają encyklopedie oraz dzieła literatury antycznej, nie brakuje również tytułów, które budzą zainteresowanie pani domu.

Ponieważ aktorka jest osobą sentymentalną, wnętrze domu zdobi wiele rodzinnych pamiątek oraz zdjęć.