Jak mieszka Marzena Rogalska?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marzena Rogalska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Dlatego sporym zaskoczeniem dla jej fanów był fakt, że pokazała wnętrza swojego mieszkania. Na fotografiach, które prezenterka udostępniła na swoim Instagramie, możemy zobaczyć, jak wygląda jej salon, łazienka oraz sypialnia. Internauci nie kryli zachwytu. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Marzena Rogalska, przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Marzena Rogalska?

Patrząc na zdjęcia mieszkania Marzeny Rogalskiej, trzeba przyznać, że dziennikarka ma świetny gust i doskonale zna się na najnowszych trendach w aranżacji wnętrz. W pomieszczeniach panuje nowoczesny klimat, ale w niektórych miejscach można dostrzec elementy w klasycznym stylu. Są to m.in. drewniany stół i kanapa w salonie. Nie brakuje również artystycznych akcesoriów w postaci kolorowych obrazów na ścianach, dużej ilości kwiatów doniczkowych i ciętych, które ożywiają przestrzeń. Lokum gwiazdy jest przestronne, a przede wszystkim przytulne, gdzie z pewnością można odpocząć po całym dniu pracy.

Oglądając wnętrza Marzeny Rogalskiej nie trudno zauważyć, że prezenterka lubi otaczać się kolorami. Wprawdzie ściany i podłoga niemal we wszystkich pomieszczeniach są białe, ale meble ożywiają pomieszczenia. Dla przykładu w jadalni znajduje się wysoka, turkusowa witryna, a w niej dostrzec można marokańską, kolorową ceramikę.

Sypialnia gwiazdy TVP jest na tyle przestronna, że może ona wykonywać w niej treningi online, które zleca jej trener. Tuż obok dużego, dwuosobowego łózka znajduje się zabudowana, olbrzymia szafa w odcieniu beżu, w której prezenterka przechowuje ubrania i buty.

Również łazienka Rogalskiej wygląda jak z żurnala. Jej projekt dziennikarka wymyśliła sobie sama. Miało być jak w domowym SPA. Wnętrze zostało utrzymane w odcieniach różu, dzięki czemu nabrało kobiecego charakteru. W tym kolorze jest podłoga, kaloryfer, a także elementy dekoracyjne ścian. Na uwagę zasługuje głęboka, owalna wanna oraz okrągłe lustro z LED-owym oświetleniem. Obok wanny stoi kaloryfer z poprzeczną metalową poprzeczką, na której można zawiesić mokre ręczniki. Tuż obok wisi jasnoróżowa półka, na której znajduje się duża umywalka. Nietypowym rozwiązaniem jest toaleta, która została ukryta za szklanymi drzwiami.

Z relacji na Instagramie wynika, że prezenterka dzieli swoje wnętrza z uroczymi kotami — Bazylem i Kajtkiem, które umilają jej czas po pracy.