Jak mieszka Tomasz Kammel?

Tomasz Kammel chroni swoją prywatność, jednak czas pandemii trochę odmienił sytuację. Popularny prezenter stał się aktywniejszy na Instagramie, wykorzystując serwis do częstszego kontaktu z fanami. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak dziennikarz się urządził. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Tomasz Kammel, przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Tomasz Kammel?

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polskiej telewizji. Telewidzowie mogą kojarzyć go z programów Pytanie na śniadanie, The voice kids oraz To był rok. Dziennikarz jest również twórcą kampanii Zwolnij. Szkoda życia organizowanej przez Telewizję Polską i Stowarzyszenie Misie Ratują Dzieci.

W czasie pandemii Tomasz Kammel nadal prowadził programy w telewizji, ale sporo obowiązków wykonywał też w domu. Dzięki temu mogliśmy zajrzeć do jego mieszkania. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezenter urządził swoje wnętrza, czytajcie dalej.

Jak mieszka Tomasz Kammel?

Mieszkanie Tomasz Kammela mieszczące się w jednym z warszawskich apartamentowców ma ponad 100 metrów kwadratowych i zajmuje jedno z ostatnich pięter budynku. Dzięki temu prezenter ma widok na panoramę miasta, którą często podziwia przez wielkie okna.

Wnętrza jego mieszkania są jasne i przestronne, nie ma tu wielu bibelotów. Jest za to klimatyczny kominek oraz duży telewizor. W salonie doskonale prezentują się wygodne duże kanapy i mnóstwo półek z książkami. W całym mieszkaniu dziennikarza przeważają jasne, chłodne kolory, które świetnie korespondują z jasnym parkietem, jedynie łazienka wykończona została w nieco mniej minimalistycznym klimacie. W tym pomieszczeniu Tomasz Kammel postawił na ciepłe kolory. Jest funkcjonalnie i z klasą. W sypialni prezentera można dostrzec ogromny, tapicerowany zagłówek, dzięki któremu wnętrze jest klimatyczne i przytulne. W mieszkaniu nie brakuje stylowych dodatków jak grafiki, lustra czy hit tego sezonu, podwieszany fotel.

Na szczególną uwagę w mieszkaniu Kammela zasługuje siłownia, która wyposażona została naprawdę profesjonalnie! Prezenter zaaranżował ją w czasie pandemii, zmusiły go do tego zamknięte siłownie. Szczegóły projektowania siłowni Kammel opublikował na swoim profilu na Instagramie:

Długo oczekiwany dzień nadszedł:) Otworzyłem siłownie. Znajduje się w pokoju za kuchnią i jest bardzo… ciasna, ale własna.