Jak wziąć udział w programie Zgłoś remont?

Chcesz przeprowadzić remont i masz na ten cel budżet, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Wyślij zgłoszenie do programu Zgłoś remont! Zmiany w Twoim mieszkaniu przeprowadzi znany architekt Krzysztof Miruć, a widzowie telewizji HGTV prześledzą cały proces. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w programie? Tego dowiesz się z poniższego artykułu.

Jak wziąć udział w programie Zgłoś remont?

Aby wziąć udział w programie Zgłoś remont, należy wysłać zgłoszenie na adres moviehouse.zglosremont@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać rodzaj nieruchomości zgłaszanej do remontu (dom wolnostojący, mieszkanie, biuro, sklep) oraz ilość i stan obecny pomieszczeń do wyremontowania. Należy także podać kwotę, jaką zamierzamy przeznaczyć na remont oraz załączyć zdjęcia i filmik pomieszczeń.

Program Zgłoś remont emitowany jest przez lifestylową stację HGTV, która należy do telewizji TVN. Prowadzącym jest Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat designu, którego wyobraźnia nie zna granic. Wraz ze swoją ekipą budowlaną upora się ze wszystkimi architektonicznymi wyzwaniami i zamieni każde nielubiane pomieszczenie w wymarzoną przestrzeń.

Zgłoś remont to również niesamowita okazja, żeby podejrzeć pracę architekta od kuchni i zdobyć przydatną wiedzę o projektowaniu i wyposażaniu wnętrz. Premierowy odcinek programu miał miejsce 10 października 2020 roku o godzinie 22.00. Tego samego dnia premierę miała nowa aplikacja mobilna Insbay, która pozwala widzom na wyszukiwanie produktów przedstawionych w konkretnym odcinku. Znajdują się tam również finałowe metamorfozy z najnowszej serii. Widzowie będą mieli dostęp do ponad 600 produktów, a także możliwość stworzenia własnej wirtualnej przestrzeni i dodawania rzeczy do listy ulubionych oraz tworzenia kolaży. Aplikacja dostępna jest za darmo w systemach iOS i Android, w Polsce.