Jeger beton w Twoim domu!

Tworzenie betonowych dekoracji ściennych to niezwykły ukłon w stronę stylu industrialnego. Dzięki takiemu zabiegowi możemy stworzyć ciekawą ozdobę ścienną, która sama w sobie będzie niezwykle oryginalnym dodatkiem. Jeger beton to produkt, który podbił serca wielu miłośników skromności, harmonii i minimalizmu. Doskonale sprawdza się jako produkt do samodzielnego nakładania, cechuje się przystępną ceną i zdecydowanie wyróżnia  trwałością. Dlaczego warto go zastosować w swoim wnętrzu? Przekonaj się sam! 

Jeger beton – dokładnie czy „byle jak”? 

Ten niezwykły produkt bez trudu znajdziesz w popularnych marketach budowlanych w korzystnej cenie. Jeger beton cechuje się szybkim czasem schnięcia dzięki czemu stworzenie nietuzinkowej dekoracji może trwać zdecydowanie krócej niż w przypadku zastosowania tradycyjnych rozwiązań. Efekt końcowy zależy przede wszystkim od naszych osobistych upodobać. W ostatecznej fazie możemy uzyskać niemal gładką powierzchnię, cechującą się harmonią i surowością, która świetnie sprawdzi się jako tło dla telewizora, ramek ze zdjęciami czy też jako ściana, przy której ma stanąć kanapa. Idąc przeciwną drogą otrzymamy porowatą powierzchnię, cechująca się licznymi ubytkami, która będzie sprawiać wrażenie całkowicie betonowej powłoki. Taki zabieg ma ogromną zaletę dekoracyjną, jednak nie każdemu taki nieład przypada do gustu. 

Jeger beton to chętnie wybierany produkt przez profesjonalne firmy budowlane, jeśli jednak czujesz, że w głębi duszy jesteś złotą rączką to z powodzeniem poradzisz sobie z jego samodzielnym nakładaniem. Jasne wskazówki, pochodzące od producenta pozwolą Ci sprawne przeprowadzenie prac, a efekt końcowy będzie dla Ciebie prawdziwym zaskoczeniem! 

Do czego pasuje jeger beton? 

Tworząc ścianę z wykorzystaniem tego produktu mamy bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Ten ciekawy dodatek świetnie sprawdzi się w połączeniu ze stonowanymi kolorami i meblami o prostej bryle, które zostaną wstawione w efekcie końcowym. Jeśli zdecydujesz się na położenie porowatej warstwy to nie musisz martwić się o dodatkowe elementy aranżacyjne. Wystarczy wstawienie kilku skromnych roślin, a także stonowanego dywanu do uzyskania prawdziwie industrialnej przestrzeni. 

Postaw na nowoczesny styl, w którym każdy centymetr ma znaczenie i stwórz niebagatelną przestrzeń z wykorzystaniem doskonałych produktów. Jeger beton architektoniczny to prawdziwa gwarancja solidności, która utrzymuje się przez długie lata i jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zaproś go do swojego domu i ciesz się trwałą oraz nietuzinkową przestrzenią!