Kim jest Darek Stolarz? [żona, Instagram, Szelągowska]

Darek Stolarz, czyli Darek Wardziak, szerszej publiczności znany jest dzięki występom w programach o tematyce remontowej. To właśnie on stoi u boku Doroty Szelągowskiej w programach takich jak Dorota was urządzi, Domowe rewolucje oraz Polowanie na mieszkanie, gdzie wspólnie tworzą niezwykłe meble i zabudowy. Sympatyczny stolarz jest również autorem kanału na YouTubie, w którym prezentuje rozwiązania i porady dla majsterkowiczów. Jego profil na Instagramie śledzi 116 tysięcy zaangażowanych fanów, którzy doceniają nie tylko jego umiejętności stolarskie, ale i wyjątkową osobowość.

Kim jest Darek Stolarz?

Poszukując informacji na temat Darka Wardziaka, możemy dowiedzieć się, że jest on stolarzem i projektantem mebli z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jego prace są nieszablonowe, a największą przyjemność sprawia mu kontakt z ludźmi oraz różnorodność stawianych przed nim zadań. Mężczyzna zamiłowanie do stolarki odziedziczył po dziadku. Obecnie Darek Wardziak prowadzi własną stolarnię, w której przygotowuje meble na zamówienie klientów.

Pseudonim Darek Stolarz nawiązuje oczywiście do zawodu, który mężczyzna z sukcesem wykonuje od wielu lat. Na temat jego życia prywatnego niewiele wiadomo. Znany jest jedynie wizerunek jego żony Katarzyny, która wystąpiła w jednym z odcinków jego programu.

We wrześniu ubiegłego roku Darek Wardziak został ambasadorem kampanii Dom z klimatem, która informuje o programach wsparcia dla ekologicznych technologii oraz stawiania na naturalne surowce podczas budowy.

Darek Stolarz — Totalne remonty Szelągowskiej

Darek Stolarz od wielu lat występuje u boku Doroty Szelągowskiej, która przeprowadza remonty w domach Polaków. Do tej pory można go było zobaczyć w programach takich jak Dorota was urządzi, Domowe rewolucje oraz Metamorfozy Doroty Szelągowskiej. Aktualnie należy do ekipy Totalne remonty Szelągowskiej, gdzie odpowiedzialny jest przede wszystkim za tworzenie drewnianych mebli na wymiar. Oprócz tego mężczyzna prowadzi także własny program Darek solo.

Darek Stolarz — Instagram

Darek Wardziak prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @darek_stolarz_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już 111 tysięcy użytkowników