Kim jest Martyna Kupczyk? [wiek, mąż, Instagram]

Martyna Kupczyk to architektka z Piotrkowa Trybunalskiego, która zdobyła rozpoznawalność dzięki programowi Nasz nowy dom. Producenci programu, który od kilku lat emitowany jest na ekranach telewizji Polsat, pomagają rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej remontując ich domy. Mimo że prowadzącą jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, to właśnie Martyna jest motorem napędowym każdej zmiany. Co wiemy na temat życia prywatnego sympatycznej pani architekt?

Kim jet Martyna Kupczyk?

Jeśli jesteście ciekawi, ile lat ma Martyna Kupczyk, to niestety mamy złą wiadomość. Architekta bardzo chroni swoja prywatność i trudno znaleźć w Internecie informację na temat jej wieku. Wiemy jedynie, że kobieta przez 7 lat mieszkała w Irlandii, gdzie pracowała w swoim zawodzie.

Kupczyk pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie prowadzi biuro projektowe Emka, które założyła w 2012 roku. Do swoich projektów zbiera pomysły z miejsc, w których się znajduje. Kobieta jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim oraz studiów na kierunku Architektura i Urbanistyka na Uniwersytecie Łódzkim.

Sympatyczna pani architekt kolekcjonuje muszle. Hobby narodziło się, kiedy mieszkała za granicą i często, w ramach odstresowania się po ciężkim dniu w pracy, spacerowała po nadmorskiej plaży.

Martyna Kupczyk jest mamą kilkuletniej dziewczynki o imieniu Kornelia, która jest bardzo podobna do swojej mamy. Wiele osób zastanawia się, jak wygląda mężczyzna, któremu udało się zdobyć serce popularnej pani architekt. Niestety Kupczyk do tej pory nie wyjawiła, kto jest ojcem jej dziecka.

Martyna Kupczyk — Naszasz nowy dom

Program Nasz nowy dom na antenie Polsatu emitowany jest od 2013 roku. Producenci programu nierzadko decydują się pomóc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i remontują ich dom.

Prowadzącą jest znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, jednak to Martyna Kupczyk jest motorem napędowym każdej metamorfozy. Sympatyczna pani architekt, która od początku programu projektuje i wciela w życie odważne pomysły oraz rozwiązania, szybko podbiła serca widzów. Widzowie programu darzą ją ogromną sympatią.

Martyna Kupczyk — TaniecTaniec z gwiazdami

Popularność Martyny Kupczyk, którą zdobyła dzięki udziałowi w programie Nasz nowy dom, sprawiła, że zaproszono ją do wzięcia udziału w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był instruktor Żora Korolyow. Niestety para odpadła w czwartym odcinku.

Martyna Kupczyk — Instagram

Martyna Kupczyk prowadzi konto na Instagramie. Można ją znaleźć pod nazwą @martyna_kupczyk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 41 tysięcy użytkowników