Lustra łazienkowe okrągłe – do jakiej łazienki?

Czy wyobrażasz sobie łazienkę bez lustra? Nie do pomyślenia! To niezbędny element wystroju, zarówno ze względów estetycznych, jak i funkcjonalnych. Uzupełnia pomieszczenie, pomaga zapewnić wrażenie przestrzeni i jest niezbędne do nakładania makijażu, czesania włosów oraz codziennej toalety. Z poniższego artykułu dowiesz się, dlaczego lustro okrągłe to zawsze dobry wybór.

Lustro okrągłe – uniwersalny wybór

Lustra łazienkowe okrągłe cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Ich wybór śmiało można nazwać uniwersalnym. Doskonale komponują się z każdym rodzajem aranżacji. Dla przykładu, są nieodłącznym elementem niezwykle modnego stylu skandynawskiego, w przypadku którego bardzo często mocuje się je na ozdobnym sznurze.

Okrągłe lustra na tle prostokątnych czy kwadratowych szafek odznaczają się na tyle mocno, że pełnią bardzo istotną funkcję dekoracyjną. W połączeniu z ciekawym wykończeniem, np. w otoczeniu drewnianej ramy mogą stanowić główny element ozdobny minimalistycznej łazienki. Jeśli poszukujesz ciekawego okrągłego lustra do swojej łazienki, zapoznaj się z aktualną ofertą Sklepmo.pl/lustra-łazienkowe-okrągłe

Okrągłe lustro łazienkowe – jakie powinno mieć wymiary?

Wymiary lustra są subiektywne i nie zawsze związane z wymiarami pomieszczenia czy szafek. W efekcie najnowsze trendy sugerują oryginalne rozwiązania, takie jak asymetryczne, bardzo duże lustra czy wielokrotne lustra. Wszystkie te pomysły wzbogacą twoją łazienkę, czyniąc ją wyjątkową. Sztuczka przy urządzaniu, np. małej łazienki polega na zamontowaniu bardzo dużego lustra okrągłego, pozornie nieproporcjonalnego, aby stworzyć wrażenie znacznie większego pomieszczenia. Tak więc lustro do małej łazienki niekoniecznie musi być małe, a wręcz przeciwnie!

Lustro okrągłe podświetlane – popularne rozwiązanie

Jeśli zależy ci na tym, aby w łazience znalazło się dodatkowe, subtelne oświetlenie, wybór podświetlanego okrągłego lustra będzie jak najbardziej trafiony! Oświetlenie LED, w które wyposażone jest lustro nada wyjątkowego klimatu i przytulności, zarówno jasnym, jak i ciemnym łazienkom, bez względu na ich wielkość.

Przyjazne energetycznie światła LED zużywają mniej energii, co oczywiście przekłada się na zdecydowanie niższe rachunki za energię. Czas ich pracy szacowany jest na ponad 50 000 godzin, czyli w przybliżeniu 10 lat! Jeśli szukasz długoterminowej inwestycji, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, okrągłe podświetlane lustro do łazienki będzie bardzo dobrym wyborem.