Mop parowy vileda opinie użytkowników

Zgodnie z opisem producenta mop parowy vileda nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni, a ponadto świetnie sobie radzi z każdym rodzajem zabrudzeń. Dzięki wysokiej temperaturze taki sposób czyszczenia powierzchni płaskich zabija 99% bakterii, wirusów i drobnoustrojów i tworzy niemal sterylną przestrzeń. Dodatkowe nakładki, znajdujące się w wyposażeniu mopa i możliwe do dokupienia osobno dają realną szansę na szybsze i sprawniejsze sprzątanie. Jak jest naprawdę? Co tak naprawdę decyduje o tym, że ten sprzęt sprzątający jest stale polecany i rekomendowany? Przekonajmy się wspólnie! 

Mop parowy vileda opinie i zadowolenie użytkowników 

Przeszukując różne fora Internetowe możemy natknąć się na rekomendacje zadowolonych użytkowników i użytkowniczek mopa parowego vileda. Jego główną zaletą jest waga. Ciężar przyrządu sprzątającego wynosi zaledwie 2 kilogramy, dzięki czemu jest łatwy w przenoszeniu. Kolejnym atutem jest obrotowa stopa myjąca, która pozwala na szeroki zakres ruchów w tracie czyszczenia. Ponadto jego kształt też nie pozostaje bez znaczenia – trójkątny fragment pozwala dotrzeć nawet w najgłębsze zakamarki i nie pozostawia po sobie resztek kurzu, które są bardzo często spotykane w przypadku używania tradycyjnego mopa. 

Możliwość wsunięcia sprzętu, pochodzącego od Viledy pod meble i łóżka to także doskonały sposób na zachowanie sterylności w całym mieszkaniu. W końcu podczas tradycyjnego mycia wyczyszczenie tych trudno dostępnych miejsc wymaga zdecydowanie więcej ruchu. Podczas podejmowania decyzji o zakupie tego urządzenia należy zwrócić uwagę na jego chłonność i jakość, która dzięki wykorzystaniu podkładek z mikrofibry, znajduje się na najwyższym poziomie.

Mop parowy vileda opinie – warto czy nie warto? 

Oprócz licznych zalet tego produktu możemy dostrzec także pewne wady, które powinny zostać skorygowane przez producenta. Pierwszą z nich jest niewielki pojemnik na wodę, który posiada objętość, wynoszącą 400 ml. Według użytkowniczek taki rozmiar zbiornika nie pozwala na umycie całego mieszkania podczas jednego napełnienia. Drugim minusem jest kabel, którego długość wynosi 6 metrów i może być problematyczna podczas czyszczenia schodów. 

O praktyczności i sensie inwestycji decyduje tak naprawdę indywidualna opinia konsumentów. Zdaniem wielu zainteresowanych osób mop parowy vileda jest urządzeniem wartym zakupu, ponieważ jego niska cena idzie w parze z doskonałą jakością, a możliwość prania wymiennych nakładek przekłada sięna realną szansę zwiększenia swoich oszczędności.