Nałęczów domki na drzewie – czy warto tam się wybrać?

Gdy chcemy spędzić miło czas, to zależy nam na tym, aby było to wyjątkowe miejsce. Musimy przyznać, że Nałęczów domki na drzewie robią na nas ogromne wrażenie. Przekonajmy się sami.

Atrakcje dla dzieci oraz dla całej rodziny

Nałęczów domki na drzewie to miejsce naprawdę świetne. Jest to miejsce idealne dla dzieci, jak i także dla całej rodziny. Dla dzieci rodzice mogą bezpłatnie otrzymać łóżeczko turystyczne z pościelą. Do tego możemy liczyć na takie akcesoria jak podgrzewacz do butelek, wysokie krzesełko do karmienia, naczynia i sztućce plastikowe, wanienka składana, podnóżek, nocnik, gry planszowe, zabawki, przyczepka rowerowa dla dziecka, rowerek dziecięcy, a nawet sanki.

W rozwojowym planach jest także budowa placu zabaw dla dzieci, które będą się znajdował na drzewie oraz do tego mini ścianka wspinaczkowa. Rodzice mogą liczyć na pobyt bezpłatny dzieci do czwartego roku życia. Z kolei dla dzieci powyżej piątego roku życia można liczyć na zniżki.

Jednak na atrakcjach dla rodziny się nie kończy. Można liczyć na atrakcje dla całej naszej rodziny. W każdym a apartamentów znajduje się bardzo bogaty księgozbiór, lornetka o dobrej jakości czy też taras z leżakami. Do wypożyczenia są kijki do Nordic Walking oraz wypożyczalnia rowerów. Mamy także możliwość zamówienia masaży czy też organizacji przeróżnego rodzaju wycieczek czy też warsztatów z przewodnikiem.

Nałęczów domki na drzewie – spełnienie marzeń

Tak naprawdę nie ma dziecka, które by nie marzyło o własnym domku na drzewie. W nim mogłyby spać oraz także bawić się do woli. Realizacja właśnie tego marzenia może być o wiele prostsza niż się wydaje. W Nałęczowie można w drzewach sobie pomieszkać. Co więcej można także doskonale wypocząć oraz dobrze zjeść. Jest to pierwszy pensjonat w naszym kraju, którego pokoje są usytuowane w samych koronach drzew. Można spędzić tutaj naprawdę wspaniałe wakacje z całą rodziną.

Wczasy z dziećmi pozwalają chociaż na chwilkę, w dosłownym i przenośnym sensie oderwać się od ziemi oraz codziennych spraw oraz do tego przenieść się do świata bajkowego marzeń dziecięcych. Parę metrów nad ziemią, w koronach drzew szumiących porastających wąwozy nałęczowskie znajduje się kilka domków drewnianych, w których rodziny z dziećmi odnajdą bardzo potrzebne im relaks oraz ciszę.

W drzewach możemy wypocząć, patrząc, jak wiewiórki sobie brykają pomiędzy gałęziami, słuchać szumu drzew, jak i także świergotu ptaków. Można się napawać zapachem lasu, a poza tym podziwiać przepiękne widoki z okien domków, czy też wreszcie się wpatrywać w korony drzew, które tańczą na wietrze.