Panele ścienne 3D w nowoczesnym wnętrzu

Panele ścienne 3D mają doskonałe właściwości akustyczne i świetnie uzupełniają wnętrze. Ostatnio stały się hitem w branży dekoratorskiej. Czy to chwilowa moda, czy też rzeczywiście warto wziąć się za remont z użyciem paneli akustycznych?

Trójwymiarowe panele – nie tylko do dekoracji ścian

Lamele dekoracyjne w formie kwadratowych paneli 3D na filcu, w wymiarach 60×60 to świetny motyw w dekoracji ścian, mebli czy sufitu. Potrzebujesz ścianki wolnostojącej? Z panelami trójwymiarowymi to żaden problem. Panele 3D na filcu zostały stworzone nie tylko po to, by ozdobić wnętrze. Dzięki niezwykłym właściwościom wygłuszającym, są w stanie odciąć całe pomieszczenie od hałasów z zewnątrz. Świetnie sprawdzą się w sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym – wszędzie tam, gdzie spokój jest mile widziany. W jak urządzonych pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się panele trójwymiarowe?

Trójwymiarowe panele ścienne – efektowny minimalizm

Panel ścienny 3D idealnie wpasowuje się w aranżację minimalistycznych pomieszczeń w nowoczesnym stylu. Panele świetnie dopełniają kompozycję pokoju o wystroju industrialnym lub skandynawskim, czyli dwóch głównych nurtów w obecnym wystroju wnętrz. Surowe piękno drewna, z którego są wykonane panele, nada elegancji każdemu pomieszczeniu. Bardzo popularnym dodatkiem do lameli, na który decyduje się wiele projektantów wnętrz, są montowane między nimi lampy LED. W ten sposób uzyskuje się niezwykły efekt gry świateł i podkreśla się fantastyczną fakturę paneli. Wszystko wskazuje na to, że panele trójwymiarowe przebojem utrzymają się w aranżacji wnętrza jeszcze przez długi czas.

Łatwy montaż – każdy panel wskoczy na swoje miejsce

Najlepszy efekt w przypadku paneli trójwymiarowych uzyskuje się na dużych powierzchniach, takich jak klatki schodowe czy korytarze. Stanowią też idealne ukoronowanie wezgłowia łóżka. Wystarczy jedynie dobrze wymierzyć wybraną ścianę i zadbać o trwały montaż. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać się za niego samodzielnie. Wystarczy klej gipsowy lub klej szybkiego montażu. Po zamontowaniu i zagruntowaniu można panele pomalować na dowolny kolor farbami do ścian lub lakierami. Dzięki możliwości szpachlowania łączeń każdy jest w stanie uzyskać jednolity efekt 3D na ścianie. Wybierz swój model i barwę drewna z trwałych materiałów na https://lameo.pl/pl/52-panele-60×60 i zabierz się do działania.

Wybierz najlepszy kolor do swojego wnętrza

Funkcjonalne i cenione za trwałość panele trójwymiarowe nie tak łatwo wybrać. Bogactwo kolorów i faktur może sprawić, że wybór będzie trudny. Nie jesteś pewien, który kolor najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Zamów zestaw próbek wszystkich paneli z naszej oferty i podejmij właściwą decyzję! Dostępne są także produkty tworzone na zamówienie, zarówno pod kątem koloru jak i rozmiarów. W takim przypadku konieczne jest jednak zamówienie ilości paletowych. Panele ścienne 3D pozostawiają także możliwość malowania i zmiany atmosfery wnętrza nawet po wielu latach od montażu.

Panele na całość lub część ściany

Kwadrat to chyba najbardziej uniwersalny ze wzorów, jaki może pojawić się na ścianie. Wykorzystanie fragmentu ściany na realistyczne kasetony pozwoli optycznie powiększyć pomieszczenie. Podłużne panele ścienne, dostępne na https://lameo.pl/pl/panele-60×60/90-lamele-scienne-lameo-003-dab-naturalny-5905481557669.html, wyróżnią w całości jedną ścianę lub sufit. Płyty zamontowane w ścisły wzór zakryją mankamenty wnętrza i z powodzeniem zastąpią tapety lub płytki.