Park of Poland czy warto?

Na otwarcie szeroko reklamowanego w mediach Park of Poland – Suntago Wodny Świat, trzeba było czekać naprawdę długo. Inwestycja ta miała powstać znacznie wcześniej, ale jak dotąd wszystkie podobne co do skali pomysły na tak duży park wodny na Mazowszu, spalały się jeszcze zanim dobrze wystartowały. Niektórzy pamiętają, jak taki park obiecywał nam w latach 90.tych sam Michael Jackson. Nic z tego nie wyszło. Później mieszkańcy Mazowsza czekali na Adventure World Warsaw, ale i ten projekt skończył się na mrzonkach. Wreszcie, po latach czekania ruszyła budowa Park of Poland – Suntago Wodny Świat. Jak to wyszło i czy opłaca się tu przyjechać?

Czym jest park of poland i czy warto tu przyjechać?

Park of Poland Suntago Wodny Świat to obiekt, który może zaskoczyć nawet największych sceptyków! Otwarcie tej mazowszańskiej atrakcji było prawdziwą ciekawostką sezonu i co ważne, jej twórcy nie pozostawili tu niedosytu nawet najbardziej wymagającym. Cały teren zaprojektowano tak, by przypominał egzotyczną, tropikalna wyspę. Kubańskie klimaty wyczuwa się tutaj zaraz po wejściu do środka. Na gigantycznej powierzchni znalazło się miejsce m.in. dla:

  • Ponad 740 żywych palm, które tworzą w parku specyficzny mikroklimat
  • Domów, które można sobie wynająć w całości, jeśli chce się tu spędzić więcej niż jeden dzień
  • Ogromnego basenu z plażą do złudzenia przypominającą prawdziwą
  • Wykończeń nawiązujących to klimatu tropikalnego, z duża porcją naturalnego kamienia, szkła i stali
  • Dachu docelowo otwieranego, tak, by można tu było wypoczywać (ale i spać!) pod gołym niebem
  • Tysięcy leżaków pozwalających poczuć się jak na rajskiej wyspie

Cały park podzielony jest na cztery strefy z osobnymi atrakcjami. Są to: strefa Jamango (32 ogromne zjeżdżalnie, które robią naprawdę duże wrażenie, basen ze sztucznie tworzoną falą i rwąca rzeka przygód), strefa Relax (wyłącznie dla gości od 16 roku życia z jacuzzi i hydromasażami), strefa Saunaria oraz strefa Spa (10 różnych saun, łaźni, szesnaście pokoi w których można skorzystać z masażu i egzotyczna stylistyka rodem z królewskich sfer relaksacyjnych).

Dodatkowo na gości czeka 5 barów i tyle samo restauracji, więc bez problemu można odetchnąć od wodnych atrakcji, zjeść coś dobrego i nabrać sił na dalsza zabawę.

Podsumowując i odpowiadając jednocześnie na pytanie tytułowe: „Park of poland czy warto tu przyjechać?” – zdecydowanie trzeba to sprawdzić osobiście! Większości, dobrze przemyślane i naprawdę efektowne atrakcje tego ogromnego, wodnego parku będą się szalenie podobać i z przyjemnością spędzą tu cały dzień. Słowem: przyjedź i przekonaj się sam!