Popularne Domowe Rewolucje Doroty Szelągowskiej

Emitowany już od kilku sezonów program telewizyjny „Domowe Rewolucje” cieszy się nieustającym zainteresowaniem widzów! Trudno się temu dziwić, bo prowadząca go Dorota Szelągowska w taki sposób pokazuje możliwość zmiany wystroju wnętrza, że każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Kluczem sukcesu tej produkcji są zdecydowanie proste pomysły na to, jak bez wielkich pieniędzy i pomocy architektów, nie tylko urządzić mieszkanie od zera, ale i wyremontować je w bajecznie łatwy i przy tym arcyciekawy sposób.

Program Domowe Rewolucje – odcinki i sezony

O Domowych Rewolucjach mówi się dzisiaj w wielu polskich domach. To tutaj można znaleźć inspiracje do prostych, małych zmian, które w zdecydowany sposób wprowadzają do wnętrz zupełnie nowy klimat. Produkcja TVN bazuje na stosunkowo banalnej formule: prowadząca wychwytuje w sklepach budowlanych ludzi, którzy szukają w nich czegoś konkretnego pod kątem metamorfozy swojego mieszkania. Jedni chcą tylko zmienić wygląd salonu, inni łazienki, a jeszcze inni mają wyzwanie z pogodzeniem małego wnętrza i własnych, zdecydowanie większych potrzeb. Nieustawne pomieszczenia, dziecko w domu, skosy na poddaszu czy brak stylu, który mógłby nadać mieszkaniom nastrojowego klimatu – na to i na wiele innych wyzwań Szelągowska znajduje ciekawe rady i… wraz ze swoją ekipą remontową, wprowadza je w życie.

Właściciele wybranych mieszkań muszą opuścić je na kilka dni, dając przy tym ekipie wolną rękę do zmian. Wracają i odkrywają swoje mieszkanie na nowo – już po metamorfozie urządzonej im przez Dorotę Szelągowską.

Program emitowany jest już do kilku lat, a jego głównym celem jest nie tyle wykonanie w czyimś mieszkaniu remontu na miarę marzeń, co uświadomienie widzom, że w metamorfozach wnętrz ograniczają nas nie pieniądze, a wyobraźnia. Na wiele rzeczy istnieje moc prosty sposobów, a umiejętność wykorzystania ich gwarantuje dobrą zabawę, niskie koszty i nierzadko oszałamiające efekty. Funkcjonalne przestrzenie nie tracą swojej użyteczności, a nabierają jedynie nowego wyrazu i klimatu, o którym każdy z nas w domach marzy.

Warto wiedzieć, że do wnętrzarskich zmian, jakie proponuje na antenie tej produkcji Szelągowska, pokazywane są konkretne produkty wybranych marek, co sprawia, że widzowie wiedzą, czego użyć i jak to wykorzystać, gdyby chcieli podobną rzecz wprowadzić do własnego mieszkania.

Całość kręcona jest z dużym smakiem i przy odrobinie dobrego humoru, co sprawia, że produkcja cieszy się coraz to nowymi sezonami. Poszczególne odcinki można odtworzyć po czasie na platformie Player.pl