Pościel z kory – sprawdź jak wpływa na jakość snu!

Pościel z kory, która swoją fakturą zachwyci niejednego, znalazła stałe miejsce w wielu polskich sypialniach. Dlaczego? Co wpływa na jej popularność? Dowiedz się z dalszej części artykułu.

Pościel z kory. Wspomnienia z dzieciństwa

Pościel z kory jest dla wielu przypomnieniem czasów dzieciństwa. Jadąc na wieś można było spodziewać się, że babcia przygotuje łóżko, w którym kołdra będzie powleczona pościelą z kory. Tę specyficzną, szorstką fakturę zapamięta się już na zawsze. Wynika to zapewne z faktu, że w połączeniu z włóknami naturalnymi użyty zostaje materiał sztuczny – na przykład poliester. Najlepiej jest wybrać pościel z kory, która w swoim składzie ma jak najwięcej bawełny. Jakie ma to zalety?

Dlaczego wybrać pościel z kory?

Przede wszystkim pościel z kory ma charakter naturalny i nie powinna uczulać nawet bardzo wrażliwych osób. Pościel z kory, która zawiera bawełnę jest bardzo delikatna w dotyku, co sprawia, że zasypiając będziesz czuł się w pełni komfortowo. Produkty tego rodzaju zyskały uznanie w naszym kraju przede wszystkim ze względu na trwałość. Wynika to zarówno z użytego materiału jak i ewentualnych domieszek. Kupując wyżej wspomniany wariant dostajesz gwarancję trwałości na lata, co w dobie wysokich cen nie zawsze idzie w parze z jakością. Pościel z kory jest produktem wysokojakościowym, który możesz kupić chociażby w sklepie https://www.lozkoholicy.pl/.

Pościel z kory świetnie się pierze. Możesz używać do jej czyszczenia programu w pralce do prania bawełny. Pewnie zastanawiasz się, w jakiej temperaturze prać tego typu produkt. Odpowiedź jest bardzo prosta. Producenci pościeli z kory zalecają temperaturę od 40 do 60 stopni Celsjusza.

Bardzo ważną informacją jest to, iż ten produkt szybko schnie. Wyprana rano pościel z kory będzie do użycia już wieczorem. Możesz suszyć ją zarówno mechanicznie jak i tradycyjnie. Ciekawą informacją jest fakt, iż pościel z kory jest odporna na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Nawet jeśli pomylisz się i ustawisz zbyt dużą temperaturę to nie stanie się nic złego.

Pościel z kory Łóżkoholicy jest produktem, który zapewnia wygodę i ciepło. Jeśli jesteś osobą, która źle znosi chłód, bądź masz problemy z krążeniem to ten produkt jest właśnie dla Ciebie. W zimowe noce pościel z kory zapewni Ci ciepło i komfort..

Jakie wzory pościeli z kory są teraz modne?

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób urządzono Twoją sypialnię. Aby zachować równowagę warto dobrać barwy pościeli do kolorów, które najczęściej występują w Twoim pokoju. Wszystko po to, by nie występowały zgrzyty, które uniemożliwiają wygodne spanie. Pamiętając o sile tkwiącej w kolorach warto pamiętać, że do spania najlepiej nadają się wszelkie odcienie błękitu. Stawiając więc na pościel z kory w tym kolorze możesz być pewien, że utuli Cię ona do snu szybciej niż liczenie owiec cz baranów.

Pościel z kory ma różną cenę. Wszystko zależy od składu oraz producenta. Wiadomo jednak, że najlepsze ceny mogą zaoferować zaufani producenci. Do tego grona bez wątpienia należy sklep z pościelą Łóżkoholicy, dzięki któremu spanie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Jeżeli chcesz zdecydować się na zakup sprawdzonych produktów z kory, czas najwyższy odwiedzić podstronę : https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Salon-i-Sypialnia_Komplety-poscieli_Posciel-z-kory-1698.html. Znajdziesz tam doskonałe propozycje, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań!