Przytulny dom w malinówkach

Szukasz nietuzinkowego projektu domu, który perfekcyjnie odpowie na Twoje potrzeby? W takim razie znalazłeś się we właściwym miejscu! Dom w malinówkach to tani w budowie projekt o prostej bryle i dwuspadowym dachu, gdzie każdy członek rodziny znajdzie swoje miejsce. Nowoczesne aranżacje, a także ciekawe sposoby wykończenia z całą pewnością przypadną Ci do gustu. Dowiedz się więcej na temat tej budowli i wybierz ją do spełnienia swojego marzenia o posiadaniu własnego domu! 

Dom w malinówkach rozwiązaniem na całe życie! 

Ten niewielki domek jest doskonałą propozycją dla rodzin ceniących sobie bliskość, przytulność i ciepło. Użytkowe poddasze doskonale mieści całą strefę nocną, w której została wydzielona przestronna sypialnia dla rodziców, pokoje dla pociech, komfortowa łazienka, a także niezwykle przydatna pralnia. W strefie dziennej, znajdującej się na parterze czeka na nas półotwarta kuchnia, połączona z salonem i jadalnią, gdzie został zaprojektowany także kominek. Takie rozwiązanie pozwala na spędzanie wspólnego czasu z najbliższymi w doskonałej atmosferze. Ponadto płomienie kominka i trzaskające drewno umilą każdą jesienną chwilę, święta, a także inne imprezy okolicznościowe. Umieszczona po drugiej stronie parteru kotłownia pozwoli na zastosowanie w swoim domu ogrzewania na paliwo stałe, bądź kotła gazowego. Dzięki takiemu rozmieszczeniu pomieszczeń ewentualne zabrudzenia pochodzące z części wejściowej domu nie będą przemieszczać się do dalszych pomieszczeń, a utrzymanie porządku stanie się proste i przyjemne. 

Dodatkowy pokój, znajdujący się na parterze, może z powodzeniem służyć jako miejsce pracy dla osób wybierających homeoffice. Na tych 10 metrach kwadratowych z powodzeniem zadomowią się psycholodzy, technicy masażu, a także inni, pragnący przyjmować swoich klientów w domowych zaciszu. Takie rozwiązanie pozwala na spędzanie większej ilości czasu z rodziną i dowolne godziny pracy. Kolejną rzeczą, o której należy wspomnieć, jest zadaszony taras, umieszczony w projekcie domu w malinówkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy spędzać beztroskie chwile w ogrodzie latem, gdy słońce i upały wyraźnie dają się we znaki, a także jesienią, kiedy deszcze stają się codziennością. 

Dom w malinówkach to projekt tani w budowie, który przypadnie do gustu całej rodzinie. Solidne ściany wykonane z bloczku betonowego, styropianu i tynku zapewnią doskonałą izolację, chroniącą przed utratą ciepła, a 40 stopniowy kąt nachylenia dachu umożliwi łatwe i szybkie zamontowanie paneli fotowolaicznych.