Spacer w koronach drzew – niesamowite wrażenia

Spacer w koronach drzew jest możliwy na granicy Pienińskiego oraz Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ścieżka znajduje się w samym sercu lasu zróżnicowanego pod względem gatunkowym. Trasa ma długość ponad 600 metrów. Prowadzi przez las pełen ciekawostek oraz niespodzianek. Tym samym pokazuje zwiedzającym wyjątkowość natury Magury Spiskiej.

Będziesz zachwycony

Spacer w koronach drzew jest ciekawą opcją w zasadzie dla każdego z nas. Odwiedzający turyści nie tylko poznają lasy miejscowe oraz rośliny bardzo rzadko występujące, a do tego zwierzęta. Turyści mogą się poczuć jak część leśnego życia.

Będziemy na pewno zachwycenie widokiem z tarasu wieży. Znajdziemy się na wysokości trzydziestu dwóch metrów. Widać stąd jak na dłoni szczyty Tatr Bielskich, malownicze Zamagurze czy też wyjątkową panoramę Pienin.

Każdy zwolennik samokształcenia z całą pewnością skorzysta z informacji, które są umieszczone na informacyjnych tablicach, przy których samodzielnie można pogłębić swoją wiedzę na kilku przystankach edukacyjnych i tematycznych. Są one umieszczone na ścieżce. Zawierają one interesujące informacje dotyczące flory, fauny, życia, jak i także ochrony lasów miejscowych, a także pokazują zniszczenia, które są efektem działania sił natury.

Nikt tutaj nie zapomniał także o potrzebach seniorów, rodziców oraz także najmniejszych zwiedzających. Mamy tutaj do czynienia z ośrodkiem Bachledka, szkołami oraz przedszkolami. Dla zorganizowanych grup jest także możliwość skorzystania z usług profesjonalnego przewodnika. Jest to pracownik Pienińskiego Parku Narodowego.

Spacer w koronach drzew – zaplanuj już dziś

W związku z pandemią koronawirusa mamy spore problemy z podróżami zagranicznymi. Jednak jak widać na powyższym, aby móc dobrze się bawić oraz przeżyć niezapomniane chwile wcale nie musimy się udawać na urlop poza granice naszego kraju. Jest to zbędne. Nasz kraj również jest przepiękny. Co więcej ma wiele do zaoferowania. Gdy skorzystamy z atrakcji jaką jest spacer w koronach drzew będziemy pod wrażeniem widoków. W zasadzie to będziemy mieli okazję podziwiać widoki, które równają się tym z wakacji spędzonych za granicą. Świetna sprawa.

Taka forma spędzania czasu wolnego spodoba się każdemu z nas. Co jak co, ale naprawdę będziemy chcieli do tego wracać. Na pewno odszukamy sobie takich atrakcji w innych miejscach w naszym kraju. Spacer w koronach drzew jest atrakcją naprawdę samą w sobie. Powstaje w coraz to większej ilości miejscach. Wszystkie warto zaliczyć i cieszyć się przeżyciami. Koniecznie pamiętajmy o wykonaniu zdjęć.