Spójrzmy na nową kolekcję HM Home

Chociaż zima tak naprawdę jeszcze się nie skończyła, to w sklepach HM Home pojawiła się już kolekcja wiosenna. Jak najbardziej nam się to podoba. Uwielbiamy wiosnę, w której wszystko rodzi się do życia. Pierwsze skrzypce w niej odgrywa różowy kolor. Naprawdę zapowiada się przepięknie.

Lekka i wdzięczna kolekcja

Nowa oraz wiosenna kolekcja marki szwedzkiej HM Home jest bardzo lekka, a do tego jest także szalenie wdzięczna. Rolę dominującą tutaj odgrywa kolor. Co więcej jest to już wspomniany róż, który uzupełniony jej o biel, jasny beż czy też akcenty czerni. Nie zabraknie także drewna naturalnego. Wbrew pozorom nie jest jedna ona ani infantylna ani też przesłodzona. Róż pojawia się bowiem w odcieniu przybrudzonym na przedmiotach o prostych, a nawet minimalistycznych formach. Do tego w kolekcji tej jest bardzo wiele akcentów afrykańskich. Na kilku przedmiotach, w tym na poduszkach dekoracyjnych, pojawia się nawet wzór pasków czarno-białych czy też desenie delikatne plemion afrykańskich.

Takowe połączenie sprawia, że seria nowa się prezentuje naprawdę stylowo, a nawet wręcz wyrafinowanie. Jednocześnie są w niej rzeczy o niezwykle uniwersalnym charakterze. Będzie pasować do wnętrz w przeróżnych stylach.

Co znajdziemy konkretnie wśród nowości HM Home? Jak zwykle marka pochodząca za Szwecji nas nie zwiodła. Stawia na tkaniny koce i poduszki. Jest także sporo dekoracyjnych artykułów – ramek na zdjęcia, wazonów, jak i także szkatułek. Nam się szczególnie spodobały wazony dwukolorowe o formach, które nawiązują do waz greckich. Co najważniejsze, wcale nie musimy czekać do wiosny, żeby je wprowadzić do naszych wnętrz. Kolekcja wiosenna jest już dostępna w sklepach HM Home. Jeśli zatem chcemy sobie sprawić prezent na zbliżające się święta, możemy śmiało ruszyć do sklepów.

Niskie ceny – to jest to

Na pewno w kolekcjach nowych zaskakujące są chociażby ceny. Co ciekawe są one naprawdę niskie. W związku z tym skoro możemy kupować produkty modne, ładne i wysokiej jakości, to na dodatek także zapłacimy niewiele. Chyba nikt nie powie, że w sklepach tych jest drogo.

A gdzie znajdziemy takie sklepy? Tak naprawdę jest ich coraz więcej. Pojawiają się nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych. Najczęściej są lokalizowane w galeriach handlowych. Cieszy nas to, ponieważ mamy do nich łatwy dostęp i możemy się zachwycać każdą nową kolekcją. Obecna kolekcja wiosenna robi na nas wrażenie i to pod każdym względem. Od razu wprowadzimy do naszego mieszkania nieco powiewu wiosny oraz elementów świątecznych.