Spray do rozciągania butów – jaki wybrać oraz jak zastosować?

Czy Ci się zdarzyło kupić obuwie, które jest za ciasne? Nie martw się. Każdemu coś takiego się przytrafiło. Co w takiej sytuacji zrobić? Tak naprawdę wystarczy zainwestować w preparat odpowiedni, które służy rozciągnięciu butów. Jak rozciągnąć buty przy pomocy produktów wybranych? Najprościej wybrać sprawy do rozciągania butów. Powiedzmy sobie o tym nieco więcej.

Spray do butów i jego niezawodność

Wiemy doskonale o tym, że buty nie są zawsze wygodne. Kupiłaś buty skórzane i nie możesz ich dopasować do swoich stóp? A może masz odciski i w nowych butach po prostu nie możesz chodzić? Zastanawiasz się na pewno, jak rozbić buty skórzane. Spróbujmy skorzystać z dobrego sprayu. Jest to sprawy do rozciągania butów. Co znajdziemy w jego składzie? Jest to środek pielęgnujący, plastyfikator, wodę oraz alkohol.

Jest to preparat o doskonałej jakości oraz bezbarwny. Jest on przeznaczony głównie dla szorstkich oraz gładkich skór obuwia. Niestety nie nadaje się na skórę lakierowaną. Na ten rodzaj skóry może być nieskuteczny. Wystarczy, że potrząśniemy nieco butelką, spryskamy miejsca, które uciskają od strony zewnętrznej butów oraz włóżmy stopy do środka. Postarajmy się rozchodzić je przez około pół godziny. Z całą pewnością szybko docenimy produkt, szczególnie gdy sporo chodzimy. Środek do rozciągania butów sprawi, że skóra się stanie elastyczna. Dzięki temu będzie można w nich spacerować swobodnie. Sprawy do rozciągania butów kupmy w naprawdę względnej cenie. Jest to koszt około 30 złotych. Możemy go kupić w popularnych sieciach obuwniczych czy tez w sieci. Raczej nie będziemy mieli z tym żadnego problemu.

Alternatywa dla sprawy – pianka do rozciągania butów

Jeśli tylko czujemy, że obuwie nowo zakupione jest troszkę ciasne, to spróbujmy użyć także pianki do butów. Jest to produkt specjalistyczny służący rozciąganiu obuwia. Pianki do rozciągania butów zyskały już bardzo dużo opinii pozytywnych na rynku. Dzięki samym właściwościom preparatu, buty skórzane dosyć szybko się zmiękczą. Dzięki temu stają się one elastyczne. Łatwo w związku z tym dopasujemy je do sto. Tenże środek na pewno wyeliminuje ucisk, który nam sprawia ból. W przeciwieństwo do opisanego powyżej sprawy do rozciągania butów nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Możemy wypróbować zarówno jeden, jak i także produkt. Dzięki temu mamy porównanie oraz możemy sprawdzić, który produkt lepiej się sprawdzi w naszym przypadku. Na pewno będziemy zadowoleni zarówno z jednego, jak i także z drugiego produkty. Ceny produktów są porównywalne.