Stagra – cóż to za firma?

Stagra Meble to firma nam dobrze znana. Gdy poszukujemy ciekawych rozwiązań do swojego mieszkania czy też domu, to właśnie polegamy na ich ofercie. Powiedzmy jednak sobie o tym genialnym przedsiębiorstwie nieco więcej.

Rozwój firmy

Firma Stagra Meble swoją działalność rozpoczęła w roku 1990. Dokładnie w miejscowości Wieruszów. Jej założycielami, jak i także właścicielami byli oraz w dalszym ciągu są Grażyna oraz Stanisław Mieszałowie. W ciągu tych już ponad trzydziestu lat firma przeszła naprawdę sporą ewolucję. W zasadzie od małego zakładu, który wytwarzał meble zmienił się w jedną z wiodących marek w regionie, która jest znana nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Od roku 1992 w przedsiębiorstwie naprawdę wiele się zmieniło.

Sama tradycja wytwarzania pięknych oraz jakże komfortowych mebli na zamówienie pozostaje jednak całkowicie niezmienna. W każdy mebel wyprodukowany właściciele oraz pracownicy wkładają bardzo dużo swojego serca. Ze sporym zaangażowaniem wybierają możliwie najlepsze komponenty, wysokiej jakości skóry naturalne, wzory, ładne ekoskóry czy też materiały różnobarwne tapicerowane tak, aby mogły swoim właścicielom służyć przez wiele, wiele lat. Dzięki pomysłom nowatorskim każda, przez nich wyprodukowana kanapa, staje się niebanalna. Jest dopasowana do potrzeb swoich odbiorców. Musimy przyznać, że firma ta zaskoczyła nas niejednokrotnie swoją kreatywnością nawet klientów najbardziej wymagających.

Stagra i jej nowoczesny zakład produkcyjny

Na pewno sporym, a w zasadzie największym kapitałem Stagra Meble są pracownicy firmy. Jest to bardzo zgrany zespół. Obecnie w swoich dziedzinach jest zatrudnianych ponad trzysta osób. Ich umiejętności, wiedza oraz doświadczenie, ale do tego zaangażowane stanowią o ogromnym potencjalne oraz także wartości firmy.

Stagra meble obecnie to nowoczesne oraz także spełniające europejskie wysokie standardy przedsiębiorstwo. Przedsiębiorstwo, które wytwarza szeroki, a do tego różnorodny asortyment wypoczynkowych mebli. Poszczycić się może odnowioną w sposób efektowny, funkcjonalną oraz także pod każdym względem przyjazną dla wszystkich pracowników i klientów siedzibą, a do tego przede wszystkim zmodernizowanym produkcyjnym zakładem. Tenże obiekt wyposażony został w maszyny, jak i także w urządzenia najnowszej generacji oraz przystosowany do wdrażania jakże innowacyjnych technologii.

Po zapoznaniu się z powyższym jesteśmy jeszcze bardziej przekonani do tej firmy i jeszcze chętniej będziemy się w sklepie tym zaopatrywać.