Suszarka Samsung – dlaczego warto i jakich technologii nie może w niej zabraknąć?

Suszarka do ubrań Samsung może stać się Twoim nowym sojusznikiem w walce z codziennymi obowiązkami. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany co do tego, że takie rozwiązanie może się sprawdzić w Twoim przypadku, zdecydowanie powinieneś przeczytać ten artykuł – zobaczymy w nim, jakie korzyści da Ci suszarka do ubrań i jakich rozwiązań nie powinno w niej zabraknąć!

Zalety suszarki Samsung – jakie korzyści da Ci ten sprzęt?

Jeśli suszarka Samsung jeszcze Cię nie przekonuje i nie widzisz większych powodów, dla których mógłbyś chcieć tego typu sprzęt w swoim domu, wyobraź sobie swoje pranie i związaną z tym ilość pracy. Nie tylko musisz przecież zebrać brudne pranie i włożyć je do pralki – po wszystkim konieczne będzie także jego wysuszenie. Jeśli jesteś właścicielem większego domu, to chociaż trudno nazwać to przyjemną czynnością, raczej nie masz z tym problemów. Co jednak mają powiedzieć osoby, które nie dysponują dużą przestrzenią w swoim mieszkaniu?

W ich wypadku suszarka do ubrań Samsung może okazać się niezwykle kuszącą propozycją, która już na zawsze uwolni ich od sznurków utrudniających poruszanie się po domu czy dużych i nieustawnych suszarek stojących. Ktoś może powiedzieć, że same suszarki Samsung zajmą trochę miejsca – oczywiście jest to prawda, jednak jeśli niewielkie rozmiary urządzenia to Twój priorytet, bez problemu sięgniesz po wersję z mniejszymi wymiarami czy pralko-suszarkę, która pozwoli Ci połączyć dwa większe urządzenia w jedno mniejsze.

Nawet jeśli brak miejsca nie jest dla Ciebie problemem, możesz pomyśleć o zakupie suszarki, szczególnie suszarki Samsung z pompą ciepła, jeśli chcesz zatroszczyć się o swoje ubrania. Ich delikatne działanie przyda się do utrzymania tkaniny w najlepszej kondycji, czego nie byłby w stanie zaoferować żaden sznurek na pranie czy suszarka w typie stojaka.

Suszarka Samsung – z pompą ciepła, Optimal Dry… Co to wszystko znaczy?

Skoro wiesz już, dlaczego wybór suszarki Samsung może się dla Ciebie okazać strzałem w dziesiątkę, sprawdź teraz, czego nie może zabraknąć w Twoim urządzeniu. Jedną z takich rzeczy może się okazać chociażby pompa ciepła. Dla kogo suszarka Samsung z pompą ciepła może być dobrym pomysłem?

Przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie ekologiczne rozwiązania, dające korzyści zarówno planecie, jak i portfelowi. Dzieje się tak dlatego, że pompa ciepła zużywa znacznie mniej prądu podczas nagrzewania i suszy ubrania w niższej temperaturze. Ten ostatni szczegół jest bardzo ważny dla osób, które chcą maksymalnie wydłużyć życie swoich tkanin.

Może Ci w tym pomóc także technologia marki Samsung – Optimal Dry. Polega ona na inteligentnym dopasowaniu parametrów suszenia odzieży do jej rodzaju oraz potrzeb. Pozwala to jej nie tylko na świetne wyprostowanie i wygładzenie tkanin, ale także na dodatkowe mniejsze zużycie prądu. Z tego powodu, że pompa ciepła może Ci dać podobne korzyści, najlepiej będzie, jak połączysz te dwa rozwiązania w celu maksymalizacji efektów.

1. Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC 61121:2013) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu programu suszenia Bawełna z wykorzystaniem technologii Pompy ciepła (DV80F5E4HGW) vs. program suszenia bez użycia technologii Pompy ciepła (DV80H4100CW). Wyniki mogą się różnić.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.