Szukasz wspaniałego miejsca na odpoczynek? Postaw na urlop w Lemon Resort SPA

Jeśli poszukujemy miejsca, w którym odpoczniemy i to blisko możliwie najpiękniejszej przyrody w naszym kraju, to świetnie trafiłeś. Jest takie miejsce. W dodatku nie musimy przy tym rezygnować z wygód nowoczesnych. O czym mowa? Jest to wspaniały hotel w Beskidach – Lemon Resort SPA.

Wspaniały hotel nad jeziorem

Lemon Resort SPA to obiekt, który znajduje się nad jeziorem oraz w górach. Dokładnie jest zlokalizowany na Pogórzu Rożnowskim. Możemy dzięki temu liczyć na zachwycające widoki krajobrazu dosyć nieregularnego. Jezioro Rożnowskie jest naprawdę malownicze.

Mamy tutaj do czynienia z boutique’owym charakterem miejsca. Miejsce to zapewnia nam swobodną oraz kameralną atmosferę. Do tego mamy bardzo dogodny dojazd. Hotel znajduje się niespełna 110 kilometrów od Krakowa oraz lotniska w Balicach. Jest to nie tylko doskonałe miejsce, zarówno na wypoczynek rodzinny, jak i także organizację bankietów czy też konferencji.

Na pewno plusem ogromnym jest tutaj Jezioro Rożnowskie. Powstało one w wyniku spiętrzenia się właśnie wód Dunajca. Zawdzięcza jemu właśnie swoje malownicze położenie pośród wzgórz oraz lasów. Do tego dochodzi spora liczba urokliwych półwyspów oraz także zatoczek. Najbardziej wyjątkową atrakcją jest Małpa Wyspa. Stanowi ona obszar ochrony szczególnej krajobrazu oraz do tego rezerwat ptaków. Dzięki temu jest najciekawszym punktem, którym poszczycić się może Jezioro Rożnowskie. Domki, które są położone w pobliżu tego zbiornika mają zapewniony widok malowniczy z okiem, zarówno na samą taflę wody, jak i także góry ją otaczające.

Lemon Resort Spa – spędź tutaj Wielkanoc

Nie da się ukryć, że Wielkanoc tuż, tuż. Spędźmy ją w Lemon Resort SPA. Co możemy zyskać rezerwując pobyt? Na pewno piękny widok z tarasu, świetne zabiegi w SPA, smaczną kuchnię, indywidualne podejście, dostęp do aktywności, jak i także prywatną plażę.

Przygotowana oferta obejmuje: noclegi w komfortowym pokoju, śniadania w formie bufetu, obiadokolacje, bufet przekąskowy, tradycyjne śniadanie wielkanocne, wieczór saun dla osób dorosłych, zajęcia z animatorką dla dzieci, peeling ciała, wycieczkę rowerową, jak i także voucher na kręgle.

Wiele osób lubi spędzać święta w domu. Jednak w Lemon Resort SPA naprawdę osiągniemy domową i rodzinną atmosferę. My jako goście musimy jedynie zadbać o to, aby zdecydować się na wspólny wyjazd z rodziną. Dzięki temu spędzamy czas wspólnie, a na dodatek nie musimy niczego szykować. Do tego mamy zagwarantowany olbrzymi komfort i niezapomniane chwile. Będzie pięknie.