Westwing – czy wiesz jak funkcjonuje?

Kiedy pierwszy raz słyszymy o Westwing to mamy wątpliwości jak to działa. Warto wyjaśnić sobie zasady, na których się opiera. Tak naprawdę jest to pierwszy internetowy zakupowy klub w naszym kraju. Oferuje meble oraz akcesoria do domu o wysokiej jakości. Codziennie rozpoczynają się całkiem nowe kampanie z produktami do wnętrz, które są przygotowane z myślą o członkach klubu. Na stronie możemy także co tydzień znaleźć kilka tysięcy nowych produktów. Są to produkty renomowanych marek.

Dlaczego ceny w Westwing są takie niskie?

Westwing to przede wszystkim niskie ceny. Wszystko dzięki świetnie prowadzonym negocjacjom z dostawcami, jak i także producentami. Wyróżniają się tym, że sprowadzają dokładnie taką ilość mebli oraz dodatków, od producentów, która zamówiona została przez użytkowników. Z rabatów uzyskanych, korzystają klienci. Produkty ekskluzywne na Westwing dostępne są jedynie dla użytkowników zarejestrowanych i to nawet o siedemdziesiąt procent taniej w stosunku do cen sugerowanych. W ten sposób mamy dostęp do najniższych cen.

Każdy produkt został dodatkowo wybrany przez ekspertów stylu oraz także zaprezentowany w odpowiedniej tematycznej kampanii. Z racji na dbałość o szczegóły, jak i także wyjątkowe ceny każdy z produktów oferowanych jest dostępny jedynie w liczbie ograniczonej. Starają się także nas inspirować dzięki samej różnorodności produktów oraz dostępnych kampaniach. Każdego dnia są przygotowywane oferty ekskluzywne dla użytkowników zarejestrowanych.

Dlaczego produkty na Westwing są takie wyjątkowe?

Przeglądając sobie ofertę Westwing, można zastanawiać się, dlaczego właściwie by było warto kupić nowe łóżko, szafę czy też innego rodzaju akcesoria do domu – jak wazony, lampy czy też sprzęt kuchenny? Jak najbardziej mamy na to pytanie odpowiedź.

Produkty dostępne na Westwing są bardzo wyjątkowe. Dlaczego? Ponieważ wiele z nich pochodzi od producentów renomowanych oraz także znanych międzynarodowych marek. Jeśli Westwing oferuje rabat wynoszący siedemdziesiąt procent to wiemy już, dlaczego kupować właśnie produkty tutaj.

Z drugiej zaś strony Westwing gwarantuje nam możliwie najwyższą jakość rzeczy oferowanych. Mamy stu procentową pewność, że nazwiska projektantów, ale także międzynarodowe, duże firmy stanowią jej synonim. Poza tym sprawdzany jest tutaj każdy produkt zanim zostanie zakupiony u producenta. Zatem mamy poniekąd zagwarantowane, że meble i akcesoria tutaj oferuje są zawsze najlepsze. Takiej gwarancji właśnie nam trzeba. Czujemy się o wiele bezpieczniej podczas zakupów.