Westwing lampy – na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Westwing lampy wiszące to bardzo ważny elementem aranżacji, jak i także wystroju każdego wnętrza. Żyrandole są najpopularniejszą formą oświetlenia głównego w naszych mieszkaniach. Ich dobór odpowiedni jest bardzo istotny ze względu na ich sporą funkcjonalność, jak i także względy estetyczne. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie oświetlenia?

Do jakiego pomieszczenia poszukujemy oświetlenia?

Przy wyborze lampy bardzo ważny jest rodzaj pomieszczenia, do którego jej szukamy. Do kuchni warto postawić na Westwing lampy z klasycznym oraz tkaninowym abażurem. Takowy rodzaj lampy wkomponuje się idealnie nie tylko w pomieszczeniach klasycznych, ale także w pomieszczeniach nowoczesnych. Dodatkowym atutem lamp z abażurami jest ich spora łatwość utrzymania w pełnej czystości. Możemy bez żadnego problemu przetrzeć abażur, który jest wykonany z tkaniny holenderskiej wysokogatunkowej przy pomocy ściereczki wilgotnej.

W salonie sobie z kolei cenimy komfort, jak i także atmosferę, która sprzyja wyciszeniu oraz relaksowi. Można wybrać lampę, która daje przytłumione światło. Nie będzie ono nam przeszkadzało chociażby w oglądaniu telewizji.

Warto pamiętać także o innych źródłach światła. Możemy postawić na lampę stołową czy też na lampę podłogową. Ułatwiają one wydzielenie w pokoju przeróżnych stref funkcjonalnych. Sprawia to, że nie będziemy musieli oświetlania opierać wyłącznie na lampie wiszącej.

Westwing lampy – na jakiej wysokości je zawiesić?

Na pewno sama długość przewodu lampy jest związana ściśle z miejscem, w którym lampa będzie zamontowana. Lampy, które znajdują się nad stołem powinny zostać zawieszone na pewno bliżej blatu tak, aby strumień światła się skoncentrował na wybranej przez nas przestrzeni. Z kolei lampy umocowane bliżej sufitu rozproszą idealnie światło w całym naszym pomieszczeniu. W sklepach internetowych, jak i także w sklepach stacjonarnych najdziemy lampy wiszące, które posiadają możliwość regulowania samej długości przewodu. W standardzie otrzymamy zawieszkę z przewodem mającą długość dokładnie 120 centymetrów, którą dowolnie możemy skracać. Musimy przyznać, że jest to świetna propozycja.

Na Westwing znajdziemy jeszcze innego rodzaju propozycje lamp oraz ciekawych rozwiązań związanych z oświetleniem. Na pewno coś nam się rzuci w oczy i przeniesiemy dany projekt do naszego mieszkania. Warto się inspirować. Czasami dobry pomysł mamy na wyciągnięcie ręki, a wcześniej o nim nie pomyśleliśmy i gdyby nie Westwing żałowalibyśmy tego być może do końca życia.