Wieszak stojący na ubranie, czyli estetyczne rozwiązanie nie tylko do przedpokoju!

Współcześni architekci wnętrz zdają się posiadać niewyczerpane pomysły aranżacyjne. Doskonałe kompozycje, zaprezentowane w projektach pozwalają na wybór idealnych rozwiązań, które najlepiej oddają charakter danej osoby. Jednym z ciekawszych rozwiązań, które na dobre zagościło w modernistycznych domach jest wieszak stojący na ubranie. Myślisz, że takie rozwiązanie sprawdza się jedynie w przedpokoju? Nic bardziej mylnego! Dobrze dobrany wieszak może stać się ciekawą ozdobą sypialni oraz innych pomieszczeń. Przekonaj się dlaczego! 

Wieszak stojący na ubranie sposobem na porządek! 

Szafy i garderoby mają jeden, niekwestionowany minus – czasami zapominamy o porządkach. Zamknięta przestrzeń pozwala nam swobodnie wrzucać kolejne ubrania na półki i nie wymaga od nas perfekcyjnej czystości. Wieszak to zupełnie inna bajka, gdzie każdy element niedbalstwa będzie bardzo dobrze widoczny gołym okiem. Czy ma to swoje zalety? A jakże! Dbanie o porządek pozwoli nam samym poczuć się lepiej! Stworzenie harmonijnej przestrzeni przełoży się na nasz dobry nastrój i sprawi, że zyskamy nowe siły na pokonywanie codziennych wyzwań. 

Oprócz tego warto zwrócić uwagę na sam stan ubrań, które są przechowywane w odpowiedni sposób. Zazwyczaj przed schowaniem bluzek czy sukienek do szafy prasujemy je i starannie składamy. Wrzucając czyste pranie wprost do nieuporządkowanej szafy musimy liczyć się z tym, że po wyjęciu może ono okazać się pomięte. Wieszak stojący na ubranie oprócz wymuszania od nas porządku dba o stan naszych ubrań. Dzięki odpowiedniemu sposobowi przechowywania każda część garderoby będzie wyglądała olśniewająco. 

A oprócz tego ten zapach… 

Świeże pranie pachnie niezwykle. To jeden z tych zapachów, który nieodłącznie kojarzy nam się z sielskim dzieciństwem i beztroskim czasem. Decydując się na otwarty wieszak możemy sprawić, że aromat prania swobodnie rozniesie się po całym domu pozostawiając po sobie tylko dobre wspomnienia. Oprócz tego elegancki wieszak na ubrania możemy wykorzystać jako suszarkę. Jeśli dany model posiada drążek a pogoda na polu zdaje się nie sprzyjać porządkom to możemy spokojnie zawiesić swoje pranie w domu i patrzeć jak szybko schnie. 

W ofercie wielu sklepów znajdziemy ciekawe propozycje wieszaków na ubrania, które świetnie wkomponują się w styl naszego mieszkania. Każdy z nich jest wyjątkowy i solidny, dzięki czemu może bez obaw służyć nam przez długie lata. Taki dodatek sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu, więc bez obaw możemy go wstawić do przedpokoju, salonu, garderoby czy też pokoju dziecięcego!