XIAOMI DESKA MYJĄCAELEKTRONICZNY BIDET XIAOMI SMARTMI

Deska myjąca miejsca intymne – bidet elektroniczny od marki xiaomi, to coś czego naprawdę potrzebujesz w swoim domu. Jest to produkt jak na razie stosunkowo rzadko spotykany w gospodarstwach domowych, wynika to głownie z jego ceny, która jest dosyć wysoka. Nie zmienia to faktu, że jest to produkt niezwykle funkcjonalny, zapewniający nam standardy higieny na najwyższym poziomie i jeśli był by cenowo bardziej przystępny dla typowego Kowalskiego, na pewno moglibyśmy go zobaczyć w niemal każdym domu.

Deska posiada masę funkcji zapewniającym maksymalną dawkę higieny przy korzystaniu z toalety. Wśród jego możliwości możemy wymienić : możliwość regulowana temperatury i ciśnienie wody, regulowanie temperatury siedzenia, przepływowy podgrzewacz wody {brak zbiornika wody nie pozwala na namnażanie się bakterii), filtracja wody przez zmienny filtr, funkcja samooczyszczania i dezynfekcji dyszy światłem UV ,nocne podświetlenie LED bardzo duży atut gdy nie chcemy podczas nocnej wizyty w toalecie świecić światła w łazience co zapewni nam lepsza jakość snu, wolno opadająca deska sprawi, że nikogo nie obudzimy, panel sterowania w języku polskim (wersja angielska dostępna jest na życzenie). Jak widać po przedstawionych funkcjach, bidet elektroniczny jest świetną opcją dla domowników, zapewni nam nie tylko wysokiej jakości higienę miejsc intymnych jak i komfort, i wygodę.

Bidet elektroniczny marki xiaomi dopasowuje się do miski o wymiarach 500 mm x 400 mmm.

Na stronie znajdziemy bezproblemowo całą instrukcję jak zamontować bidet elektroniczny.

Jeśli jednak będziemy mieli problemy z zamontowaniem go, niżej znajdziemy jeszcze film instruktażowy w którym jest wytłumaczone krok po kroku jak założyć bidet elektroniczny.

Znajdziemy tam też film w którym przedstawiany i dokładnie omawiany jest bidet, także warto zapoznać się z materiałami i pomierzyć swoją deskę klozetową czy bidet elektroniczny będzie pasował i nam odpowiadał.

Komfort użytkowania i poziom higieny po użyciu tej deski jest nieporównywalny ze zwykłą toaletą, a nawet standardowym bidetem. Dużą zaletą jest możliwość ustawiania temperatury wody ciśnienia, dlatego że każdy z użytkowników ma inne preferencje dostosowane do własnych potrzeb. Obsługa panelu jest intuicyjna, nawet małe dzieci nie będą miały większych problemów z korzystania z bidetu. Idealny okaże się także dla osób starszych lub niepełnosprawnych, którzy z powodu chorób lub ze starości nie są sami sobie radzić w takich sprawach bidet elektroniczny będzie dla nich pewną pomocą.

Bidet elektroniczny pozwala wyeliminować papier z toalety, co ma skutki nie tylko prozdrowotne, ale także ekologiczne i… ekonomiczne – według najnowszych badań, koszty energii elektrycznej i wody pobieranej przez deskę bidetową nie przekraczają kosztów papieru, gdy takiej deski się nie ma. Papier powoduje podrażnienia jest mniej higieniczny. Na pewno każdy z nas miał sytuacje, że korzystając z toalety zapomniał papieru toaletowego. Mając bidet ten problem zniknie na zawsze. Dzięki temu, że jest to nakładka na naszą muszle nie musimy jak przy klasycznych bidetach wstawać i ustawiać się na niewygodnym bidecie.

Jak każde urządzenie, bidet pomimo przeważającej liczbie plusów doszukał się i paru minusów. Pierwszym minusem będzie na pewno to, że bidet ma określone wymiary i nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na jego montaż. Kolejną wadą jest cena, jednak jeśli chcemy zadbać o higienę na najwyższym poziomie musimy trochę wydać. Ostatnią wadą jakiej się doszukałem, jest dosyć skomplikowany montaż, osoby manualnie słabsze mogą mieć problem z zamontowaniem bidetu jednak na pomoc przychodzi im film instruktażowy zawarty na stronie