Zasłony pepco – dekoracja okien w dobrej cenie

Piękna aranżacja okna to dziś nie tylko jego ponadczasowe i przykuwające oko zalety ozdobne, ale również funkcje praktyczne. Wybierając do własnego mieszkania rolety, zasłony czy żaluzje warto więc przemyśleć i jaki wzór będzie nam się podobał najbardziej i jakie dzięki konkretnemu typowi dekoracji okna zyskamy korzyści. Z pomysłami przychodzi gazetka Pepco i jej ciekawa oferta dotycząca właśnie zasłon okiennych.

Zasłony pepco – wybór i pomysły na ozdobę okien

Zasłony proponowane w sieci sklepów Pepco to dobry pomysł na klasyczną oprawę okna w nowoczesnym wydaniu. Co ważne: bez nudy i monotonii, za to z dużą porcją inspirujących pomysłów!

Wielbiciele firan doskonale wiedzą, że umieszone przy nich zasłony stanowią tu idealne dopełnienie wyglądu okna, a dodatkowo pozwalają zasłonić je szczelnie na noc i uchronić się np. przed spojrzeniami przechodzących za oknem osób czy sąsiadów zerkających ze stojącego naprzeciwko budynku. Wg statystyk, w Polsce wciąż dominuje sprzedaż firan i zasłon, bo chociaż rolety czy żaluzje również prezentują się ciekawie, to jednak z racji na elegancki wygląd i różnorodność fantazyjnych możliwości, zdecydowanie bardziej wolimy zestawienie firany plus zasłony.

Jakie propozycje znajdziemy w dziale zasłony pepco?

Przede wszystkim jest to duży wybór barwnych zasłon w dwóch metodach mocowania: tradycyjnie na żabki oraz na coraz modniejsze przelotki. Ta druga opcja jest chętnie wybierana z racji na łatwiejsze mocowanie zasłon i mniej angażowanego w to wysiłku.

Fenomenalne wzory – od jasny, jednobarwnych i stonowanych, przez kolory żywe i wprowadzające do mieszkania więcej energii i ciepła, po zasłony ciemniejsze, dobrze kryjące okno nocą. Tu warto dodać, że w zestawieniu z konkurencją, Pepco oferuje bardzo przystępne ceny, a dodatkowo, korzystając z oferty gazetkowej, można tu liczyć na duże zniżki i rabaty.

Dla wygody klientów, zasłony dostępne są w standardowych wymiarach, co pozwala je bezproblemowo dopasować do większości okien w polskich domach. Na uwagę zasługuje też ich jakość – wykonane z porządnych materiałów, będą służyły w mieszkaniu przez wiele sezonów, ciesząc oko i urozmaicając wygląd okien przy dowolnie dopasowanych do nich firanach.

Podczas przeglądania możliwości i kolorów, warto też zwrócić uwagę na osobny typ zasłon przeznaczonych do salonów, kuchni i jadalni. Salonowe są zwykle bardziej kolorowe, w wielu różnych wariacjach i formach, a kuchenne i jadalniane – dopasowane do klasycznej stylistyki oprawiania okien właśnie w tych pomieszczeniach.