Zosia Cudny i miejsce, w którym spędza najwięcej czasu

Zosia Cudny to szwagierka oraz przyjaciółka Kasi Tusk. Obie kobiety prowadzą z sukcesami swojego bloga. Zosia postanowiła pochwalić się miejscem, w którym spędza najwięcej czasu. Mowa o kuchni. Takiego wnętrza możemy jej pozazdrościć.

Matka dwójki cudownych dzieci

Zosia Cudny, jest szwagierką Kasi Tusk oraz siostrą Staszka Cudnego. Już dawno, dawno temu rzuciła karierę, którą odnosiła w korporacji na rzecz właśnie blogowania. Musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ obecnie jest jedną z najpopularniejszych blogerek kulinarnych w naszym kraju. Do tego jest autorką książek kucharskich oraz także współzałożycielką bloga o nazwie makelifeeasier.pl Blog ten stworzyła wraz z Kasią Tusk.

Zosia Cudny jest matką dwójki dzieci. Na swoim koncie Instahramowym nie tylko zamieszcza zdjęcia swoich cudownych dokonań kulinarnych, ale także się chwali swoim życiem rodzinnym. Tym razem pokazuje nam wnętrza swojego przepięknego mieszkania mieszczącego się w Sopocie.

Zosia Cudna i jej kuchnia marzeń

Kuchnia blogerki kulinarnej to również jej biuro. Musi być wypełniona światłem oraz także niesamowicie przestronna. Taka właśnie jest kuchnia Zosi Cudny. Nie urządziła jej sama. Współpracowała ze świetnym architektem wnętrz – Zuzanną Lesińską. Kobiety zdecydowały się postawić na biel, która to jest uniwersalna, odbija świetnie światło i jak widać prezentuje się przepięknie.

Szafki są białe. Białe również są kafelki-cegiełki, które się znajdują na ścianach. Mamy także do czynienia z dużymi białymi kaflami na podłodze. Jest to wręcz idealna baza. Do tego troszkę drewna, aby ocieplić wnętrze oraz marmuru, żeby nadać całości charakteru luksusowego. Bardzo miłym zaskoczeniem jest fakt, że zarówno kafelki, jak i także zlew czy też stół w kuchni kobiety pochodzą z popularnego sklepu Ikea. Szwagierka Kasi Tusk opisała na swoim blogu dokładnie metamorfozę swojej kuchni. Co więcej przyznała się, że podczas projektowania pomieszczenia, musiała się liczyć z wieloma kosztami.

Kuchnia Zosi Cudny jest bardzo dużo. Na dodatek jest pełna światła naturalnego. Może poświecić wszystkie gadżety kulinarne blogerki. Jest tego dosyć sporo. mowa tutaj nie tylko o książkach kucharskich, ale także o rekwizytach do zdjęć. I chociaż projekt ten powstał prawie dziesięć lat temu, to wnętrze nadal wygląda bardzo dobrze. Nic dziwnego, że blogerka kulinarna bardzo często mówi, że jej dom to dla niej ulubione miejsce na całym świecie.

Będziemy chętnie obserwować zarówno Instagrama Zosi Cudny, jak i także oczywiście jej bloga kulinarnego.