Opinie klientów Salonów Agata – meble kuchenne powinny być zróżnicowane pod względem rozmiaru i rozłożenia półek

Nie zawsze łatwo znaleźć w sklepach meble, które będą pasowały do każdej kuchni. Jednak z pomocą przychodzi nam zabudowa modułowa. Pozwala nie tylko wybrać szafki o takich wymiarach i kształtach, które będą nam pasować, ale także fronty i blaty w najróżniejszych wariantach kolorystycznych. Sprawdź, za co cenią ją klienci Salonów Agata.

Trudność w dopasowaniu mebli do kuchni

Czasem kuchnia jest miejscem trudnym do zaaranżowania. Może tak być przez niefortunne usytuowanie pomieszczenia, np. na poddaszu, gdzie ustawienie mebli uzależnione jest od skosów. Czasem trudno umeblować np. kuchnię przechodnią, która jest połączona z salonem. Problemy będzie sprawiać też malutka kuchnia, która często występuje np. w mieszkaniach w blokach, zwłaszcza w kawalerkach. Wtedy łatwo jest popełnić błąd w aranżacji, przez który wnętrze nie będzie funkcjonalne. To może utrudnić codzienne użytkowanie tego pomieszczenia i odebrać radość z przygotowywania posiłków. Czy kuchnia modułowa rozwiąże ten problem?

Kuchnia modułowa – meble w różnych rozmiarach

Klienci uważają, że jedynym rozwiązaniem problemu z aranżacją kuchni w niewielkim lub nieustawnym pomieszczeniu jest zakup mebli w różnych wymiarach, które można dopasować do swoich potrzeb. W popularnej kuchni modułowej Qubik z Salonów Agata jest dostępnych 130 różnych korpusów. Są wśród nich szafki dolne i górne, ale też takie, które można umieścić w problematycznych narożnikach albo z pomocą których można zagospodarować wolną przestrzeń pod oknem. Szeroki wybór rozmiarów i kształtów brył mebli jest niekwestionowanym atutem – tak głoszą opinie usatysfakcjonowanych klientów Salonów Agata

Kuchnia modułowa – dowolne ustawienie i kombinacje mebli

W kuchni modułowej, po wykonaniu dokładnych pomiarów, półki i szafki można ustawiać dowolnie. Aż trudno uwierzyć, że wykorzystując modułowe meble kuchenne z tej samej serii, zmieniając fronty, blaty i ustawienie, można stworzyć kilka zupełnie odmiennych pomieszczeń. Czasem klienci rezygnują ze standardowego ułożenia mebli, np. aranżując kuchnię na poddaszu, i decydują, że zamiast szafek wiszących, wolą rozbudować dolną partię szafek stojących. Co ważne wszelkie zmiany przy wykorzystaniu mebli modułowych są odwracalne – korpusy w prosty sposób się montuje i demontuje.

Opinie klientów dotyczące zabudowania kuchennego mogą pomóc w podjęciu trudnych decyzji. Kuchnia modułowa jest opcją wartą rozważenia szczególnie dla osób poszukujących mebli, które zgrają się z wnętrzem i będą ozdobą domu.