Butelka Dafi opinie – czy warto ją zakupić?

Początek roku jest zawsze dobrym momentem na realizację noworocznych postanowień. Warto się wziąć za siebie. Do wakacji jeszcze jakiś czas, a więc możemy osiągnąć figurę marzeń. Poza aktywnością fizyczną niesamowicie ważne jest picie wody w odpowiednich ilościach. W tym pomoże nam butelka Dafi opinie.

Cóż to takiego?

Butelka Dafi opinie dedykowana jest przede wszystkim osobom, które uprawiają regularnie sport. Nawodnienie wówczas jest koniecznością, a kupowanie butelki wody mineralnej codziennie z dzióbkiem jest nie tylko dodatkowym wydatkiem, ale także generowaniem nieuzasadnionych śmieci plastikowych.

Co nam daje butelka Dafi? Butelka ta filtruje nam wodę z kranu. Co prawda wodociągowe firmy nas przekonują, że woda jest tak samo dobra jak ta, która sprzedawana jest w butelkach, jednak nie jest to tak prawda do końca. O ile woda w sieci może być naprawdę dobrej jakości, o tyle żaden z dystrybutorów wody nam nie zagwarantuje, że wodne instalacje w naszym domach są w stanie idealnym. Butelka Dafi jest rozwiązaniem idealnym na zewnątrz: wycieczki, zakupy czy też spacery. Zawsze, gdy nie mamy dobrego dostępu do dzbanka z filtrem.

Butelka Dafi opinie i jej zalety

Butelka Dafi jest przede wszystkim butelką wielokrotnego użytku. Jeden filtr to 150 litrów wody. A co za tym idzie miesiąc korzystania. Butelka jest wyposażona w węglowy filtr. Butelka także posiada szczelny sportowy korek. Waży jedynie 33 gram. Bardzo ważne jest to, że produkowana jest w Polsce.

Na sam koniec wymieńmy sobie wszelkie zalety butelki Dafi. Butelka rzeczywiście jest niezmiernie lekka. Do tego jest wygodna w trzymaniu. Bardzo wygodnie się z niej pije. Ma dzióbek. W związku z tym woda się nie rozlewa podczas picia w ruchu. Wydaje się niesamowicie szczelna. Przynajmniej kilka prób potrząsania oraz przechylania nie powoduje wylania wody. Zatyczka się domyka automatycznie oraz otwiera dzióbek. Możemy ją napełnić w dowolnym miejscu. Musimy mieć jedynie dostęp do wody z wodociągu. Zatem podczas wycieczki nie musimy szukać sklepu. Bardzo podobnie jak produkty plastikowe dla niemowląt nie zawiera Bisfenolu A szkodliwego.

Jest bardzo ładna i minimalistyczna. Jest to także miła odmiana, aby móc korzystać z butelki bez żadnej etykiety. Mamy do wyboru kilka kolorów atrakcyjnych do wyboru. Mamy tutaj także do czynienia z polską produkcja. Jest to dla plastików niezwykle rzadkie. Korzystajmy z tych butelek. Mamy opcje mniejszych oraz większych butelek. Mniejsze idealnie się nadają dla naszych dzieciaczków.