Jak mieszka Dawid Kubacki?

Dawid Kubacki to jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich w ostatnich latach. Sportowiec jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często chwali się swoją żoną i psem, a tle pojawia się jego dom. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Dawid Kubacki, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Jak mieszka Dawid Kubacki?

Dawid Kubacki mieszka na Podhalu w Szaflarach, z których zresztą pochodzi. W swoim domu żyje wraz z rodziną oraz z pięknym psem, a zdjęcia z nimi często publikuje na Instagramie. Dzięki temu kibice śledzący uważnie jego media społecznościowe mogą zapoznać się z rąbkiem tajemnicy i ujrzeć wnętrze domu reprezentanta Polski.

Nie wiadomo kto urządził Kubackiemu dom, ale z pewnością ten ktoś ma świetny gust. Chociaż nie widać go nigdy z zewnątrz, same wnętrza budzą ogromne wrażenie. Dom podzielony został na piętra, co widać po dużej ilości schodów prowadzących na górę. Na zdjęciach można zobaczyć schody zarówno zwykłe, kamienne, z mocną poręczą, jak i drewniane, dość strome, które pewnie prowadzą na poddasze.

W pomieszczeniach królują stonowane kolory, biele, brązy i szarości. Na ścianach widać jaśniejsze odcienie, ale nie jest to reguła. Wszystko w domu przystosowane jest do komfortowego życia. Wygodna sofa w salonie, przestronna kuchnia oraz sporo miejsca dla dziecka, ponieważ Dawid Kubacki jest świeżo upieczonym tatą. Mała Zuzanna najwyraźniej lubi pandy, ponieważ ten motyw często przewija się na instagramowym profilu skoczka.

Na kilku zdjęciach można również zobaczyć kuchnię rodziny Kubackich. Jest ona przestronna, jasna, z dużą ilością blatów i wysoko zawieszonym piekarnikiem, dzięki czemu wygodnie się tutaj gotuje. Prywatne fotografie skoczka pokazują, że w tej dziedzinie radzi sobie bardzo dobrze i potrafi przygotować coś smacznego dla najbliższych.

Dawid Kubacki zamieszcza również na Instagramie filmiki ze swoich treningów w ogrodzie, który, jak się wydaje, ma całkiem sporą powierzchnię. To idealne miejsce dla jego berneńskiego psa pasterskiego. Gatunek ten wymaga bowiem dużych przestrzeni.